28.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Selçuk Özdağ’a saldırı anı kamerada!

  • Türkiye / Haberler
  • 19 Ocak 2021
  • Selçuk Özdağ’a saldırı anı kamerada! için yorumlar kapalı
  • 349 KEZ OKUNDU

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a evinin önünde yapılan saldırıyla ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Selçuk Özdağ’a saldırı anları bir cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Selçuk Özdağ’a saldırı anı kamerada!

Son Güncelleme 19 Ocak 2021 by admin

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a evinin önünde yapılan saldırıyla ilgili soruşturma derinleştirildi.

Kimlikleri belirlenen 5 saldırgandan 2’si gözaltına alındı. İşsiz olan 2 kişi, saldırıyı kabul etti ancak çelişkili ifadeler verdi. 3 kişinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Soruşturmada, saldırının planlı yapıldığı da ortaya çıktı. Tespitlere göre, saldırganlar yakalanmamak için araç kiraladı. Aracın plakasını kapattıktan sonra Özdağ’ın evinin önünde pusuya yattı. Saldırganlar sonra aynı araçla kaçtı. Dün, şüphelilerden ikisini Özdağ’ın şoförü, birini ise Emniyet’te gösterilen sabıka kayıtlı kişiler arasından Selçuk Özdağ teşhis etti.

Selçuk Özdağa saldırı anı kamerada

SALDIRI ANI KAMERADA

Öte yandan, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a evinin önünde yapılan saldırının görüntüleri bir cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Gezi davasında verilen beraat kararları kaldırıldı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ