21.02.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Adanada.NET ‘e Reklam Ver

Adanada.NET ‘ e Reklam Ver. Adanada.NET Reklam alanlarına reklam verebilmek için adanadanet01@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Adanada.NET Reklam Alanları

1 Numaralı Reklam Alanı 

728×90 boyutlarında Reklam bannerı içermektedir. Web sitemizin en üst kısmında, her sayfada görüntülenir.

Adanada.NET Reklam Alanı

 

2 Numaralı Reklam Alanı

970×250 boyutlarına sahip 2 numaralı reklam alanımız, Gold firma alanı ile ana haber sliderı arasında en çok dikkat çeken yerde bulunmaktadır.

Adanada.NET Reklam Alanı

3 ve 4 Numaralı Reklam Alanları

120×600 boyutlarında olan site sol ve sağ kısmında sayfa kaydırıkça kayan reklam alanlarıdır. Tüm sayfalarda görüntülenirler. İkisi birden alınabileceği gibi ayrı ayrı da alınabilmektedir.

Adanada.NET Reklam Alanı

 

5 Numaralı Reklam Alanı

5 numaralı reklam alanı sitemizde bulunan haberler, makaleler içerisine girildiğinde haber fotoğrafı ile haber içeriği arasında görüntülenen 728×90 boyutlarında reklam alanıdır.

Adanada.NET Reklam Alanı

 

6 Numaralı Reklam Alanı

6 numaralı reklam alanı sitemizde bulunan haberler, makaleler içerisine girildiğinde  haber içeriği sonrasında görüntülenen 728×90 boyutlarında reklam alanıdır.

Adanada.NET Reklam Alanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu alanlar dışında isteğe bağlı olarak onlarca biçimde reklam alanlarımız bulunmaktadır. Reklam alanları ile ilgili bilgi almak için adanadanet01@gmail.com adresine e-posta ile başvurmanızı rica ederiz.