29.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Kısıtlamalar ne zaman kaldırılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan açıklama

  • Türkiye / Haberler / Gündem
  • 28 Ocak 2021
  • Kısıtlamalar ne zaman kaldırılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan açıklama için yorumlar kapalı
  • 417 KEZ OKUNDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kısıtlamaların kaldırılmasına ilişkin yaptığı açıklamada “Kabine toplantısından sonra varsa öyle bir şey açıklarız” dedi.

Kısıtlamalar ne zaman kaldırılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan açıklama

Son Güncelleme 28 Ocak 2021 by admin

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’de partisinin grup toplantısına katılarak konuşma yaptı.

Erdoğan, TBMM’de yaptığı grup konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Erdoğan, kısıtlamalarla ilgili kabine toplantısını işaret etti. Erdoğan, “Kabine toplantısından sonra varsa böyle bir durum açıklarız” ifadesini kullandı. Erdoğan, kabine toplantısında bu konunun ele alınacağının sinyalini vermiş oldu.

‘BEŞİNCİ KOL FAALİYETİDİR’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti genel merkezinden AK Parti’nin 2 il kongresine canlı bağlantıyla katıldı. Konuşmasında CHP’ye sert eleştirilerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”CHP Genel Başkanı’nın yaptığı gibi toplumumuzun farklı kesimlerini tehdit etmeye başladılar. Terör örgütünün şehir eşkıyalarına ‘arkadaş’ diyenler bugün devletin valisine, kaymakamına, askerine ahlaksızca ‘militan’ iftirası atıyor. Bunun adı siyaset değil siyasetsizliktir. Bunun adı tam olarak beşinci kol faaliyetidir” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

“ŞEHİR EŞKIYALARINA ‘ARKADAŞ’ DİYENLER…”

Milletle gönül bağı kurmak yerine afedersiniz Stokholm sendromu diyerek milleti aşağıladılar. ‘Benim oyumla dağdaki çobanın oyu bir mi olacak’ serzenişiyle içlerindeki kini ortalığa saçtılar. CHP Genel Başkanı’nın yaptığı gibi toplumumuzun farklı kesimlerini tehdit etmeye başladılar. Terör örgütünün şehir eşkıyalarına ‘arkadaş’ diyenler bugün devletin valisine, kaymakamına, askerine ahlaksızca ‘militan’ iftirası atıyor. Bunun adı siyaset değil siyasetsizliktir. Bunun adı tam olarak beşinci kol faaliyetidir.

“YENİ BİR DÖNEMİN MÜJDECİSİ OLACAK”

CHP Genel Başkanı akla hayale gelmedik iftiralarla AK Parti’ye saldırmaktadır. Bizzat eski cumhurbaşkanı adaylarının ifadesiyle CHP bugün yalan ve iftira üretim merkezi haline dönmüş durumdadır. Bölücü örgütün uzantılarıyla kurduğu ittifaktan dolayı CHP, siyasi parti kimliğini giderek kaybetmektedir. 2023 seçimleri Türkiye’de CHP’nin rövanşist siyasetinin de tasfiye edildiği yeni bir dönemin müjdecisi olacaktır.”

 

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Son dakika! Haklarında kesinleşmiş hapis cezası olan 2 kişi yakalandı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ