30.05.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘eski yol arkadaşlarını’ topluyor! Bülent Arınç da toplantıya çağrıldı

  • Gündem / Haberler / Türkiye
  • 17 Mart 2022
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘eski yol arkadaşlarını’ topluyor! Bülent Arınç da toplantıya çağrıldı için yorumlar kapalı
  • 423 KEZ OKUNDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kendi arkadaşlarımıza sahip çıkmamız lazım, vefa toplantılarına başlayacağım” dedi ve yola çıktı. İlk toplantı 21 Mart Pazartesi günü Beştepe’de yapılacak. Bülent Arınç, “Ben de davet edildim ve kısmet olursa katılacağım”dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘eski yol arkadaşlarını’ topluyor! Bülent Arınç da toplantıya çağrıldı
Lösev

Son Güncelleme 11 Nisan 2022 by

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’ye emeği geçen eski yol arkadaşlarıyla buluşuyor. Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Partili eski siyasetçilerle bir araya geleceği iddiasını doğruladı. Toplantının 21 Mart Pazartesi günü yapılacağını belirten Arınç; “Ben de davet edildim, kısmet olursa gideceğim” dedi.

Eski arkadaşlarımıza sahip çıkmamız lazım!
Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi önceki gün, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Kendi arkadaşlarımıza sahip çıkmamız lazım, vefa toplantılarına başlayacağım” dediği ve harekete geçtiğini duyurmuştu. Eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç söz konusu iddiayı doğruladı.

Genel Sekreterimiz aradı, davet etti
Kendisine davet geldiğini belirten Bülent Arınç, “Evet davet geldi… Genel sekreterimiz aradı pazartesi günü 18.30’da davet etti. Kısmet olursa gideceğim” bilgisini verdi. Bülent Arınç Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğinden istifa etme süreci hatırlatılınca da, “O çok oldu ondan sonra da görüştük. O işler ayrı böyle bir davet olunca gitmemek olmaz” dedi

AK Parti’ye yönelik eleştirileri sürüyor mu?
Partisine yönelik zaman zaman eleştirileri ile konuşulan Bülent Arınç eleştirileri olup olmadığına dair soruya ise “Olursa olur olmazsa olmaz. Bunlar bizim kendi iç dünyamızdaki işler. Biz değişmeyeceğimize göre…. Yeri zamanı geldiğinde her şeyi konuşuruz ama usulüne göre. Önemli olan Pazartesi davet var inşallah gideceğiz” diye yanıt verdi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Kamu işçileri için yeni düzenleme yolda! 4 müjde birden geliyor
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ