30.05.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

4.Orhan Kemal Edebiyat Festivali başlıyor

4.Orhan Kemal Edebiyat Festivali başlıyor
Lösev

Son Güncelleme 15 Mart 2022 by

4.Orhan Kemal Edebiyat Festivali başlıyor. Çukurova Belediyesi tarafından düzenlenen Orhan Kemal Edebiyat Festivali 18 Mart’ta başlayacak. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek festivalde, yazar ve şairlerin katılımıyla çeşitli söyleşiler olacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle iki yıldır yapılamayan Orhan Kemal Edebiyat Festivali 18 Mart’ta başlayacak. Festival etkinlikleri, Orhan Kemal Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

Yapılmaya başlanması sonrasında Edebiyat dünyasında önemli bir yer edinen festival 20 Mart tarihine kadar çeşitli etkinliklerle devam edecek.

Osman Şahin’in onur konuğu olarak katılacağı festivalde, 18 Mart Cuma günü saat 13.00’te Uluslararası Orhan Kemal Karikatür Sergisi ve Emek Romanları Sergisi açılacak. Festival Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi Çok Sesli Korosu konseri ile devam edecek.
Festival süresi boyunca yazarlar Tamer Levent, Işık Öğütçü, İnci Aral, Ahmet Telli, Gülşen Ünüvar, Çetin Yiğenoğlu, Mazlum Vesek ve Nevzat Hız imza etkinliği düzenleyecek. Ayrıca yazar ve şairlerin katılımıyla söyleşiler düzenlenecek çeşitli atölyelerde eğitimler verilecek.
4. Orhan Kemal Edebiyat Festivali 20 Mart tarihinde saat 19:00’da gerçekleşecek Ezginin Günlüğü konseri ile son bulacak.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Yanan aracı orman ekibi söndürdü
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ