Lösev
24.06.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Başkan Yılmaz: “Yeni yol yapım çalışmalarımız aralıksız devam ediyor”

  • Mersin
  • 19 Şubat 2024
  • Başkan Yılmaz: “Yeni yol yapım çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” için yorumlar kapalı
  • 52 KEZ OKUNDU
Başkan Yılmaz: “Yeni yol yapım çalışmalarımız aralıksız devam ediyor”

Son Güncelleme 19 Şubat 2024 by admin

Mersin Toroslar Belediyesinin ilçe genelinde yol yapım, asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

 

Toroslar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında, Çavuşlu, Çukurova ve Hüseyin Okan Merzeci mahallelerinde asfalt bakım çalışması gerçekleştirildi.

 

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz da, mahallelerin ihtiyaçlarını hızlı ve planlı bir çalışmayla giderdiklerini söyledi. Çözüm odaklı belediyecilik anlayışını benimsediklerine dikkat çeken Başkan Yılmaz, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştıran önemli hizmetlere imza attık. İlçemizdeki mevcut yolları yenilemenin yanı sıra yeni yol yapım çalışmalarımız da aralıksız devam ediyor. Mevsim şartları, aşırı kullanım ve alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan ve tahrip olan yollarımızı bakımdan geçirerek daha nitelikli hale getiriyoruz” dedi.

 

 

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Deprem gecesi baba olmuş: 261 saat sonra kurtarılan baba, eşi ve bebeğiyle buluştu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ