Lösev
24.06.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Tahsilli ve dervişler de doğalgaza kavuşacak

Tahsilli ve dervişler de doğalgaza kavuşacak

Son Güncelleme 15 Mart 2024 by admin

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in girişimleri sonucu ilçede birçok mahallenin ardından Tahsilli ve Dervişler Mahalleleri de doğalgaz ile buluşacak.

 

Doğalgaz firması ile yapılan görüşmelerle Tahsilli ve Dervişler mahallelerine doğal gaz gelmesi için büyük çaba sarf eden Kocaispir’in girişimleri sonrasında çalışmalara başlandı. Yapılan çalışmalarla birlikte 2024 yılı içerisinde her iki mahalle de doğal gaz ile buluşacak.

 

Doğalgaz firması Bölge Müdürü Halit Demir’den ilçede devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Kocaispir, “Değerli Müdürümüz ile oldukça verimli bir görüşme yaptık. Kullanım rahatlığı, can ve mal güvenliği, gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakma adına Yüreğir’de tüm hemşehrilerimizin doğal gazdan yararlanmaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugüne kadar birçok mahallemizi doğal gaz ile buluşturduk. 2024 yılı içerisinde de Tahsilli ve Dervişler mahallelerimizi doğal gaz ile buluşturacağız. Mahallelerimize doğal gazın gelmesi, hemşehrilerimiz için büyük bir konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Sürecin ilerlemesine katkı veren firma yetkililerine ve emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

 

Yüreğir’de doğal gaz kullanımının yaygınlaştırılması adına gerekli çalışmaları özveriyle yürüttüklerini ifade eden doğalgaz firması Müdürü Halit Demir ise, önümüzdeki dönemde mevcut çalışmaların yanı sıra yatırım odaklı gelişmelerin artacağını vurguladı.

 

 

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Adana iş dünyası ticaret köprüsünde buluştu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ