28.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Kocaispir’den “Temiz Yüreğir” atağı

Kocaispir’den “Temiz Yüreğir” atağı

Son Güncelleme 17 Haziran 2019 by

Kocaispir’den “Temiz Yüreğir” atağı

Yüreğir’de temizlik hizmetlerinin aksamadan sürmesi yoğun bir çaba harcayan ekipler özel çaba harcıyor. Her gün sabah 06.00’da iş başı yapan ekipler dört bir koldan köyler dahil ilçenin bütün mahallelerini temizliyor. Yüreğir Temizlik İşleri Müdürlüğü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir yeni alınan çöp konteynırlarını ve varilleri inceledi.

Amaçlarının daha temiz bir Yüreğir olduğunu belirten Kocaispir ‘ 205 varil ve 100 konteynırı teslim aldık. 107 mahalleye eşit bir şekilde dağıtacağız. İhtiyaç halinde sayıyı daha da artıracağız. Daha temiz Yüreğir için çalışıyoruz. Üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapan ekiplerimize, teşekkür ediyorum.’dedi.

Vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi ve çevre temizliğinin sağlanması için Yüreğir’de bütün tedbirleri aldıklarını belirten Başkan Kocaispir ‘ Temizlik Müdürlüğü ekipleri sabah erken saatlerde göreve başlayarak her türlü evsel katı atık ve çöpün toplanması ve aktarma istasyonuna naklini yapıyorlar. Yaz, kış, yağmur, çamur demeden 24 saat  çalışan ekipler cadde ve sokakları temizliyor, konteynırları yıkıyor ve dezenfekte ediyor. Geldiğimiz günden bu yana çalışmalarımızla fark ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Biz insanların hayır  duasına talibiz. Sokakları deterjanla yıkanan tertemiz pırıl pırıl bir Yüreğir hayalimiz var.’ şeklinde konuştu.

Daha temiz bir Yüreğir için çalışmaların kesintisiz süreceğini belirten  Başkan  Kocaispir ‘ Sorumluluğumuzun  farkındayız ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızın da desteği ile müreffeh bir Yüreğir için mücadele ediyoruz. Yeni araçlar almak için girişimlerimiz başladı. Ekiplerimiz daha temiz bir Yüreğir için, vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru için var gücü ile çalışıyor. Onlar görünmez kahramanlar. Gayretli çalışmalarından dolayı bütün ekiplerimizi kutluyorum..

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Yüreğir'de binlerce kişi ücretsiz kurslardan faydalanıyor
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ