01.03.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Erdem : Ceyhan’a hizmet benim için şereftir

Erdem : Ceyhan’a hizmet benim için şereftir

Son Güncelleme 22 Ocak 2024 by admin

Ceyhan’ı yerinde dönüştürmek, sosyal demokrat ve halkçı projelerle, çalışmalarla öne çıkaran Belediye Başkanı Hülya Erdem, yarıyıl tatilinde öğrencilerin karne sevincine ortak oldu, çeşitli hediyeler sundu. Ceyhan’da görev süresi boyunca vatandaşları önceleyen, belediyenin tüm kaynaklarını Ceyhanlılar için sonuna kadar kullanan Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Ceyhan bizim için bir sevdadır. Hangi şartlar altında olursa olsun Ceyhanlı komşularıma hizmet etmek benim için şereftir” dedi.

“ÇOCUKLAR, GELECEĞİMİZİ AYDINLATIYOR”

Ceyhan’da temizlik, spor, eğitim seferberlikleriyle dikkat çeken, gençlerin üniversite sınavlarında başarılı olabilmeleri için kreşten üniversiteye hazırlık kurslarına kadar eğitimin her kademesini düşünerek hareket eden Başkan Hülya Erdem, Hilal Işık Aşrak Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde düzenlenen etkinliklerde Ceyhanlı evlatlarının karne sevincine ortak oldu.
Kıymetleri çocukları ve ailelerini tebrik eden, güzel, neşeli ve huzurlu bir tatil dileyen Başkan Hülya Erdem, “Geleceğimizi aydınlatan çocuklarımız için çalışmaya, sağlıklı gelişimlerini desteklemeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Domatesin fiyatı tarlada 50 kuruş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ