fbpx
22.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

Ceyhan pırıl pırıl

Ceyhan pırıl pırıl
Lösev

Son Güncelleme 29 Aralık 2022 by admin

Ceyhan pırıl pırıl. 2023 yılının tüm vatandaşlara sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, temiz bir çevre, temiz bir Ceyhan için gece gündüz çalışıyor

Ceyhan’da temizlik seferberliği

Ceyhan Belediyesi’ndeki hizmet çeşitliliğiyle dikkat çeken Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, sosyal belediyecilik örneklerine her geçen gün yenisini ekliyor. Belediyenin asli görevleri arasında yer alan temizlik konusunda taviz vermeyen Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’da bin gündür devam eden hizmet seferberliğinin temizlik bölümünde yaşanan gelişmeleri de kamuoyuna aktardı.

Göreve geldiklerinde Ceyhan’da çöp konteynerlerinin yetersiz olduğuna dikkat çeken Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’ı karış karış çevreleyen 560 yeni çöp konteynerini vatandaşın hizmetine sunduklarını vurguladı.

“BİNLERCE KONTEYNER HİZMETE SUNULDU”

Binden fazla eski çöp konteynerini de yenileyip bakımını yaptıktan sonra Ceyhan halkı için hizmete sunduklarını dile getiren Adana’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, komşusu olarak gördüğü her bir Ceyhanlıya seslendi ve şunları söyledi:

“Sevgili komşularım; bin gündür Ceyhan’da hizmet seferberliği var. Ceyhanımızda her gün 113 ton evsel atık topluyoruz. Kentimizin çeşitli noktalarına bırakılan molozları temizliyoruz. Temiz bir çevre temiz bir Ceyhan için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Yüreğini ferah tut Ceyhanlım. Emanetin emin ellerde. Emanetin güvende.”

2023 yılında Ceyhan’da yeni hizmetlerin habercisi olacaklarını kaydeden Başkan Hülya Erdem, yeni yılın tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Büyükşehir'den Basın Duyurusu
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ