29.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

ai.marketing ile internetten para kazanma

  • Adana'da
  • 13 Eylül 2021
  • ai.marketing ile internetten para kazanma için yorumlar kapalı
  • 585 KEZ OKUNDU
ai.marketing ile internetten para kazanma

Son Güncelleme 17 Şubat 2022 by

ai.marketing ile internetten para kazanma . Daha önce ai.marketing sitesine nasıl üye olabileceğinizi anlatan bir makale sunmuştuk. Bu kez üyelik işlemini tamamladıktan sonra ne yapılması gerektiği ve sitenin üyelik kısmında bulunan menüde göreceğiz yeşil kart kısmını detayları ile açıklayacağız. 

 

Ai.marketing ile ilgili detaylı açıklama ve nasıl üye olabileceğinizi anlatan önceki makalemiz için buraya tıklayabilirsiniz. 

Üyelik Sonrası İlk İşlemler

Daha önceki makalemizde belirtilen şekilde sisteme üyeliğinizi oluşturduktan sonra giriş yaptığınızda karşınıza ilk olarak size hitap edilebilmesi için bir isim yazmanızı isteyen bir ekran gelecektir. Bu ekranda ilgili alanı doldurup kaydettiğinizde ilk etapta yapmanız gereken her şeyi tamamlamış olacaksınız. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey robotun devreye girmesini beklemek. Robot ortalama olarak 48-96 saatlik bir zaman aralığında çalışmaya başlayacak ve kazanç miktarlarınızı görmeye başlayacaksınız.

Gelin hep birlikte sitenin menüsünü tanımaya başlayalım. Ama öncesinde bu makalenin konusu olan hemen menü üstünde görünen yeşil kart simgesi ve üzerindeki yazıların ne anlama geldiğini açıklayalım.

Sisteme üye olmak ve 50 Dolarlık başlangıç bakiyesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeşil Kart Üzerinde bulunan yazılar ne anlama geliyor?

İlk üye olduğunuzda Reklam Bakiyesi yazan kısımda otomatik olarak 50 $ yüklenmiş olacaktır. Burada görünen 50 $ daha önce de belirttiğimiz gibi 48-96 saat kadar sonra sıfırlanacak ve robotunuza aktarılmış olacaktır.

Sizin cashback :  Daha öncede ai.marketing sitesi aracılığı ile yapılan reklamlardan gerçekleşen satışlardan gelen kazançların aracılık yapılan firmalar ile olan anlaşmalara bağlı olarak bir bekleme süresi olduğunu belirtmiştik. Sizin cashback bu bekleme süreleri dolan ve onaylanan rakamlardır. Bu rakamı isterseniz çekebilirsiniz (50 dolarlık hediyeyi geri ödeyip, ilk çekim limiti olan 100 dolara ulaştıysanız). İlk çekim limitine ulaştıysanız en az 10 USD toplandığında buradaki rakamları kullanabilirsiniz.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  ai.marketing ile çevrimdışı para kazan

Beklemede : Beklemede olarak göreceğiz kısım ise tahmin edeceğiniz gibi henüz bekleme süreleri dolmamış reklam gelirlerimizin toplam tutarıdır.

Kart Numarası : Bankalar tarafından verilen hepimizin cüzdanlarında bulunan kartlarda ki gibi 16 haneli bir hesap numarasıdır. Bu numara sizin ai.marketing sitesinde bulunan hesap numaranızdır.  Bu numaraların hemen altında son kullanım tarihi ve onunda altında başlangıç ekranında ilk girdiğinizde yazdığınız isminiz bulunmaktadır.

Bir sonraki makalemizde menüde bulunan Benim reklam, Cashback Kart ön siparişi, Ai.Assistant ,Çevrimiçi alışveriş ve Çevrimdışı alışveriş Kısımlarını sizler için detaylı olarak anlatıyor olacağım.

Mükemmel bir şekilde sizlere pasif gelir imkanı sunan ai.marketing ile tanışmak için geç kalmayın. Otomatik olarak 50 dolar hediyeli (Sistemi tanımanız amaçlıdır. Sistemi beğenir devam etme kararı alırsanız bu rakamı kazançlarınız içerisinden geri ödemeniz gereklidir.) hesap açılışı yapmanız için buraya tıklayabilirsiniz.   Açılan sayfada güvenlik aşamasını geçtikten sonra gerekli alanları doldurup ortalama toplamda 3 dakika içerisinde sizde pasif gelir kazanma imkanına kavuşabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için telegramdan https://t.me/joinchat/4tWTT_wSPks3YTU0 linkinden bize ulaşabilirsiniz.

ai.marketing ile ilgili diğer makalelerimizde görüşmek üzere, Bol kazançlar dileriz.

 

*Bu yazıda yazılan hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ