28.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

ai.marketing ile çevrimdışı para kazan

ai.marketing ile çevrimdışı para kazan

Son Güncelleme 17 Şubat 2022 by

Ai marketing ile çevrimdışı para kazan. Ai marketing sistemi ile bilgisayar başında olmadan çevrimdışı durumdayken kazanç sağlayabiliyorsunuz. 

Ai.Marketing Nedir?

Ai.marketing aslında en özet açıklaması ile geri ödeme programı uygulayan bir web sitesidir. Şirket kendi geliştirdiği yapay zeka algoritması ile Google Ad-words, Yandex Direct, sosyal medya ve diğer İnternet platformlarını kullanarak trendlere göre bu bölgelerde yayınlanacak reklam kampanyaları düzenleyerek ortaklık yaptığı sitelerden alışveriş yapılmasını sağlar. Bu alışverişlerden de anlaşmalarına bağlı olarak üyelere bekleme süresi (iadelere karşı koruma) sonunda belli oranlarda geri ödeme sağlar.

 

Ai.Marketing Nasıl Çalışır?

  1. Tatil sezonunda, yapay zeka algoritması “son dakika turu”, “ucuz bilet” ve “otel rezervasyonu” kelime kombinasyonlarının moda olduğunu tespit eder.
  2. Şirket personelleri OneTwoTrip, Booking, Teztour, vb. gibi seyahat endüstrisi web sitelerinden geri ödeme (cashback) programlarını seçerler.
  3. Daha sonra bu programlar için Google, Yandex ve diğer reklam mecralarında büyük reklamlar sipariş edilir.
  4. Müşteriler alışveriş yaptıktan sonra sizin referansınız ile yapılan satışlar hesabınızın “Satış” bölümünde “Beklemede” olarak görünmeye başlar.
  5. Geri ödeme bekleme süresi sonunda ilgili web sitesinin program operatörü tarafından onaylandıktan sonra, “Cashback” hesabına para alınır ve geri çekilebilir.

Sisteme üye olmak ve 50 Dolarlık başlangıç bakiyesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Geri ödemeler bekleme statüsünden ne zaman çıkacak?

Geri ödeme programı satış yapılan web sitesine bağlıdır ve 16 ile 83 gün arasında değişen süreler bulunmaktadır. Onaylanan geri ödeme, “Cashback” hesabınızda görüntülenir.

Sistemde yazan Cashback, Pending vb. kelimeler ne anlama geliyor?

Cashback kazandığınız paradır.

Reklam bakiyesi , Reklam Kampanyasına aktarılacak tutarınızdır. ( Burada bulunan bütçeniz 24-96 saat sonunda yapay zeka robotuna yüklenir ve adınıza referanslı reklamlar yayınlanmaya başlar.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Adana'da taksi şoförü bıçaklanacak öldürüldü

Bekleyen , henüz onaylanmayan satın almalar için ödeme tutarını içeren bakiyenizdir. Bekleme süreleri sonunda burada yazan bakiye Cashback hesabınıza geçecektir.

Para çekme veya yükleme miktarları için herhangi bir limit var mı?

Bakiye yüklemelerinde herhangi bir sınırlama yoktur. Ancak sistem reklam hesabınızdaki bakiyeniz  10$ ve üzeri olduğunda bir reklam kampanyası başlatmaktadır. Bu nedenle en az 10 USD yükleme yapmak en mantıklısıdır.

Para çekme işlemlerinde alt sınır çekim yapmak istediğiniz şekle göre değişmektedir. Kredi kartı veya Banka kartınıza ödeme alacaksınız alt sınırınız 15 $’dır. Bu işlem için 3$ Komisyon kesintisi yapılmaktadır. Geri ödemenizi Bitcoin olarak almak istiyorsanız minimum çekim limiti 10 $’dır. Bu işlem için 2$ komisyon kesintisi bulunur. Ödemenizi Ethereum olarak almak isterseniz minimum çekim liminitiniz 20 usd, komisyonunuz için 5 usd olacaktır. Diğer para çekme yöntemlerini sistem içerisinden kontrol edebilirsiniz.

Şimdi ai.marketing’e dahil ol – 50 USD Başlangıç hediyesi ile işlemlere başla.

Ai.marketing sistemine şimdi giriş yaparak, sisteme ilk ulaşanlardan olmak için Buraya Tıklayabilirsiniz.

ai

Üye olurken ve giriş yaparken her zaman kırmızı daire içerisine alınmış alana tıklayınız. (Bunun nedenini ilerleyen yazılarımızda detaylı olarak anlatacağız.

Her türlü sorunuz için telegramdan https://t.me/joinchat/4tWTT_wSPks3YTU0 linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Ai.marketing sisteminin en özet şekilde çalışma mantığını ve sistemini sizlere anlatmaya çalıştık. Bir sonraki yazımızda sisteme üyelik aşamaları, sisteme bakiye yükleme, cashback bakiyelerini tekrar sisteme dahil etme gibi temel konuları anlatmaya çalışacağız.

 

*Bu yazıda yazılan hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ