28.01.2023 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

Mustafa Alan güven tazeledi

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde mevcut başkan Mustafa Alan, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Mustafa Alan güven tazeledi

Son Güncelleme 18 Ocak 2023 by admin

Mustafa Alan güven tazeledi. Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde mevcut başkan Mustafa Alan, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

 

Kadir Has Kongre Merkezi’nde yapılan 65’inci Genel Kurul’a Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan’ın yanı sıra oda başkanları ve kooperatif üyeleri katıldı. Tek aday olarak genel kurulda seçime giren Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde mevcut başkan Mustafa Alan, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

 

Genel kurul sonrası açıklamalarda bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, “Kayseri Merkez Esnaf ve Kefalet Kooperatifi olarak genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Görev tazeledik. Başka adayımızda yoktu. Esnafa kredi geliyor, kullandırıyoruz. Allah Kefalet Kooperatifi’nin parasını lazım da etmesin, yokluğunu da göstermesin. Para konusunda da en yakınından daha iyi, faizi düşük. Özellikle ödeme süreci uzun. Dolayısıyla Türkiye genelinde bu kullandırılıyor. Bugün yönetim, denetim olarak görev tazeledik. Esnaf ve sanatkarlarımıza başarılar diliyorum. Esnaf ve sanatkarlarımıza başarıla diliyorum. Ülke genelinde Allah birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın” dedi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Kayserispor ligde 6. yenilgisini aldı
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ