fbpx
25.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Başkan Palancıoğlu: “Kadınlar aile ve toplum yapısının temel direğidir”

  • Kayseri
  • 08 Mart 2023
  • Başkan Palancıoğlu: “Kadınlar aile ve toplum yapısının temel direğidir” için yorumlar kapalı
  • 10 KEZ OKUNDU

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.

Başkan Palancıoğlu: “Kadınlar aile ve toplum yapısının temel direğidir”
Lösev

Son Güncelleme 8 Mart 2023 by admin

Başkan Palancıoğlu: “Kadınlar aile ve toplum yapısının temel direğidir”. Mustafa Palancıoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan bir mesaj yayımladı.

 

Gerek aile, gerek toplum yapısının temel direği kadınların, toplumsal hayatın her alanında olmaları gerektiğini söyleyen Başkan Dr. Palancıoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Toplumun temel taşı aile olduğuna göre ailelerin de temel taşı hiç şüphesiz kadınlardır. Tarihimizin her devrinde kadınlar, aile ve toplum yapısının en değerli yerinde bulunmuştur. Bizlerin de yerel yönetimler olarak, kadınları desteklemek gibi bir görevi ve sorumluluğu vardır. İnancımızın ve kültürümüzün bir gereği olarak kadınlarımız bizim baş tacımızdır. Bu duygu ve düşüncelerle doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandıran, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, kadınlarımızın her zaman yanlarında olduğumu ifade ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum. Kadınlarımızı daima önceleyen ve onların her anlamda dahil olduğu bir yönetim anlayışıyla çalışıyoruz. Onları önemsiyor, topluma ve ekonomiye kazandırmak için çalışmalar yapıyoruz. Melikgazi Belediyesi olarak, kadınlarımıza yönelik hizmetlerimizi bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da artırarak sürdüreceğiz.”

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Boşandığı eşi ve arkadaşına sokak ortasında kurşun yağdıran şahıs: “Niyetim vurmak değildi”
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ