Lösev
23.06.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Başkan Çolakbayrakdar: “Kocasinan’ın her bir köşesine en kaliteli hizmeti ulaştırıyoruz”

  • Kayseri
  • 02 Mart 2024
  • Başkan Çolakbayrakdar: “Kocasinan’ın her bir köşesine en kaliteli hizmeti ulaştırıyoruz” için yorumlar kapalı
  • 82 KEZ OKUNDU
Başkan Çolakbayrakdar: “Kocasinan’ın her bir köşesine en kaliteli hizmeti ulaştırıyoruz”

Son Güncelleme 2 Mart 2024 by admin

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Ertuğrulgazi Mahallesi’ndeki bağ ve safiye alanında yapımı devam eden yol yapım çalışmalarını kontrol etti. Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşlara Kocasinan’ın her bir köşesinde en kaliteli hizmeti ulaştırmanın gayreti içerisinde olduklarını vurguladı.

 

Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi’ndeki bağ ve safiye alanında saha incelemesinde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından devam eden yol yapım çalışmalarını takip etti. Vatandaşların keyif alabileceği ve yaşamaktan mutluluk duyabileceği yaşam alanları inşa ettiklerinin altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, “Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi’nde 30 metre genişliğinde yeni yol çalışması planladığımız program dahilinde hızlıca devam ediyor. Yaz dönemiyle birlikte altyapı çalışmaların tamamlanmasıyla asfaltlama çalışmalarını gerçekleştireceğiz. Yeni imarlaşan özellikle düşük katlı bağ -safiye niteliğinde bahçeli evlerin olduğu bu bölgede, bu ulaşım aksı son derece önemli ve gereklidir. Bölgede yoğun bir imarlaşma sonucu yoğun bir yapılaşma var. Bu imarlaşmaya eşzamanlı olarak, yol ve altyapı gibi çalışmalarını tamamlayarak, hemşehrilerimize daha güzel yaşam olanakları sunuyoruz. Bizim hedefimiz, Kocasinan’ın her bir bölgesinde en kaliteli hizmeti ulaştırabilmektir. Yapılan çalışmalar hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Çolakbayrakdar, modern ve konforlu bir ulaşım ağı oluşturma hedefi doğrultusunda ilçe genelinde yenileme çalışmalarının tüm hızıyla devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

 

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Liseli öğrencilerin projesi suda hayat kurtaracak
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ