03.12.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Başkan Altun ve Kaymakam Gülen, Bünyan Mini Terminali’nde incelemelerde bulundu

  • Kayseri
  • 21 Aralık 2022
  • Başkan Altun ve Kaymakam Gülen, Bünyan Mini Terminali’nde incelemelerde bulundu için yorumlar kapalı
  • 51 KEZ OKUNDU

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ve Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen, gelecek hafta açılışı gerçekleştirerek hizmete girecek olan Bünyan Mini Terminali’nde inceleme yaptı.

Başkan Altun ve Kaymakam Gülen, Bünyan Mini Terminali’nde incelemelerde bulundu

Son Güncelleme 21 Aralık 2022 by

Başkan Altun ve Kaymakam Gülen, Bünyan Mini Terminali’nde incelemelerde bulundu. Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ve Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen, gelecek hafta açılışı gerçekleştirerek hizmete girecek olan Bünyan Mini Terminali’nde inceleme yaptı.

 

İçerisinde bebek bakım odası, ayrı mescitleri, ayrı lavaboları, bekleme salonu gibi alanlarla halkın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve bunların yanı sıra Bünyan Belediye Fırını’nın satış alanı, Zabıta ekiplerinin alanlarının da içerisinde bulunacağı toplamda 11 farklı bölümden oluşan eski köy garajının modern hale dönüştürüldüğü Mini Terminalde açılış öncesi gelinen son durumu Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen ve Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun birlikte inceledi.

 

İncelemeler sonrası açıklamada bulunan Başkan Altun, ”Hemşehrilerimizin ihtiyaç, konfor ve rahatlığını önceleyerek çalışmalarını tamamladığımız ve uzun yıllar hizmet verecek Bünyan Kapalı Mini Terminal projemizin ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Turizm cenneti Soğanlı ve Kapuzbaşı'da turizme ‘yol' açıldı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ