fbpx
26.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Bakan Kurum ve Başkan Büyükkılıç deprem bölgesinde çalışmaları değerlendirdi

  • Kayseri
  • 06 Mart 2023
  • Bakan Kurum ve Başkan Büyükkılıç deprem bölgesinde çalışmaları değerlendirdi için yorumlar kapalı
  • 13 KEZ OKUNDU

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.

Bakan Kurum ve Başkan Büyükkılıç deprem bölgesinde çalışmaları değerlendirdi
Lösev

Son Güncelleme 6 Mart 2023 by admin

Bakan Kurum ve Başkan Büyükkılıç deprem bölgesinde çalışmaları değerlendirdi. Memduh Büyükkılıç, depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Kayseri ekibi tarafından deprem bölgesinde gerçekleştirilen çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulundu.

 

Yüzyılın felaketi 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler sonrası Türkiye’nin seferber olarak tek yürek şeklinde giriştiği depremin yaralarını sarma çalışmaları hummalı şekilde sürerken, deprem bölgesi ve Kayseri arasında adeta mekik dokuyan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile deprem bölgesinde görüştü. Başkan Büyükkılıç, Bakan Kurum ile Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Kayseri ekibi tarafından deprem bölgesinde gerçekleştirilen çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulundu. Deprem bölgesindeki hummalı çalışmaları inceleyen Büyükkılıç ve Kurum’a AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör de eşlik etti. İncelemeler sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Büyükkılıç, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum ile deprem bölgesinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulunduk. İnşallah devlet millet el ele Kahramanmaraş’ımızı ayağa kaldıracağız” dedi.

 

Bakan Kurum da Kayseri ekibinin gerçekleştirdiği çalışmalar ve özverili gayretlerinden dolayı Büyükkılıç’a teşekkür etti.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  ERVA'nın 'merhametli nesil' projesi ilgi görüyor
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ