fbpx
27.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Hatay’da çadır kentteki depremzedeleri ziyaret etti

  • Hatay
  • 08 Mart 2023
  • TDP Genel Başkanı Sarıgül, Hatay’da çadır kentteki depremzedeleri ziyaret etti için yorumlar kapalı
  • 22 KEZ OKUNDU
TDP Genel Başkanı Sarıgül, Hatay’da çadır kentteki depremzedeleri ziyaret etti
Lösev

Son Güncelleme 8 Mart 2023 by admin

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Hatay’da çadır kentteki depremzedeleri ziyaret etti. Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Hatay’daki çadır kentte depremzedeleri ziyaret etti. Depremin unutturulmaması gerektiğini söyleyen Sarıgül, “Bütün siyasi parti genel başkanlarını, sivil toplum kuruluşlarını, kanaat önderlerini bir kez daha deprem bölgesine davet ediyorum” dedi.

 

Çadır kenti dolaşarak vatandaşları dinleyen Sarıgül, “Depremin üzerinden günler geçti ama depremi unutmamamız lazım. Şu anda bölgeyi geziyorum. Bölgeye çok daha fazla destek vermemiz lazım. Bölgenin desteğe ihtiyacı var. Bütün siyasi parti genel başkanlarını bir kez daha bölgeye davet ediyorum. Bütün sivil toplum kuruluşlarını, kanaat önderlerini deprem bölgesine davet ediyorum. Depremde hayatını kaybedenler var ama hayatta kalanlar da var. Onların morale ihtiyacı var, enerjiye, gıdaya, suya ihtiyacı var. Ama her şeyden de önemlisi morale ihtiyaçları var” diye konuştu.

 

Sarıgül, çadır kentteki eğitim alanlarını da gezerek buradaki öğretmen ve öğrencilerle de bir araya geldi. Sarıgül daha sonra, çadır kentte Burdur Valisi Ali Arslantaş ile görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Depremde enkaz altında kalan tarihi eserleri titizlikle inceliyorlar
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ