Lösev
23.06.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

CHP’li Tuncer, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

  • Komşu Kentler / Mersin
  • 28 Şubat 2024
  • CHP’li Tuncer, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor için yorumlar kapalı
  • 62 KEZ OKUNDU
CHP’li Tuncer, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Son Güncelleme 28 Şubat 2024 by admin

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, halkçı belediyecilik büyüdükçe vatandaşlara kendini çaresiz hissettiren şartların da değişeceğine vurgu yaparak, “Herkes için güvenli, rahat, huzurlu Mezitli’yi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, seçim çalışmaları kapsamında özellikle esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor.Esnaf ve sanatkarın ülke ekonomisinin bel kemiği olduğunu vurgulayan Tuncer, “Esnaf ve sanatkarlarımız, ekonomik ve sosyal yapımızın istikrar unsuru, toplumumuzun orta direğidir. Esnaf ve sanatkarlarımızın korunup desteklemesi için yapılması gerekeni eksiksiz hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

SOSYAL ADALETİ SAĞLAYACAĞIZ

Esnafın sorunlarını yakından takip ettiğini dile getiren Tuncer, halkçı belediyecilik büyüdükçe sorunların da çözüleceğini belirterek, şunları söyledi: “Üreten ve istihdam alanları oluşturan bir belediye başkanı olmak için aday oldum. Mezitli’nin her bölgesinde sosyal adaleti sağlayan yönetim anlayışını hayata geçireceğiz. Bilim ve teknolojik metotlar ışığında, örnek yerel yönetim anlayışını Mezitli’de kuracağız. Herkes için güvenli, rahat, huzurlu Mezitli’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Halkçı belediyecilik büyüdükçe vatandaşlarımızı çaresiz hissettiren olumsuz şartlar değişecek.”

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Yenişehir Belediyesinden ebeveynlere eğitim
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ