01.03.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

AK Partili Hasan Tüzün’den Örnek Birlik ve Beraberlik Mesajı

  • Komşu Kentler / Mersin
  • 13 Şubat 2024
  • AK Partili Hasan Tüzün’den Örnek Birlik ve Beraberlik Mesajı için yorumlar kapalı
  • 38 KEZ OKUNDU
AK Partili Hasan Tüzün’den Örnek Birlik ve Beraberlik Mesajı

Son Güncelleme 13 Şubat 2024 by admin

AK Parti Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, Akdeniz Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinde gösterdiği özverili çalışmalardan sonra, partisinin mevcut Başkan Mustafa Gültak ile yola devam kararına dair bir açıklama yaptı. Tüzün, partililer ve Mersin halkına teşekkürlerini iletti ve birlik mesajı verdi.

Hasan Tüzün, aday adaylığı sürecinde karşılaştığı ilgi ve destek için teşekkür ederken, “İki aylık çalışmamız sürecinde sizlerin büyük bir teveccühü ile karşılaştık ve buna layık olmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde olduk,” dedi. Tüzün, hemşehrilerine, AK Parti teşkilatlarına, muhtarlar, STK’lara ve iş insanlarına verdikleri destek için minnettarlığını ifade etti.

AK Parti’nin birlik ve beraberlik içinde hareket etme ilkesini vurgulayan Tüzün, “Hangi görevde olursak olalım her daim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde milletimize hizmetkar olmaktan asla geri durmayacağız,” şeklinde konuştu. Mevcut Başkan Sayın Mustafa Muhammet Gültak’ın yeniden aday gösterilmesini memnuniyetle karşıladığını belirten Tüzün, Mustafa Muhammet Gültak’a başarılar dileyerek, Mersin için hayırlı olmasını temenni etti. Tüzün’ün bu olgun tavrı, siyasi süreçlerdeki birlik ve beraberliğin önemini bir kez daha ortaya koydu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Kadınlar üretiyor Büyükşehir destekliyor
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ