29.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Kız Arkadaşının Akrabaları Evlerine Molotof Attı

  • Sarıçam
  • 30 Temmuz 2020
  • Kız Arkadaşının Akrabaları Evlerine Molotof Attı için yorumlar kapalı
  • 576 KEZ OKUNDU
Kız Arkadaşının Akrabaları Evlerine Molotof Attı

Son Güncelleme 30 Temmuz 2020 by

Adana’da iki kişi, Belçika’daki akrabaları olan 14 yaşındaki bir kız çocuğunun erkek arkadaşının evine molotof kokteyli attı.

Adana’da iki kişi, Belçika yaşayan akrabaları olan 14 yaşındaki bir kız çocuğunun erkek arkadaşının evine molotof kokteyli attı.

Olay Sarıçam ilçesine bağlı Yıldırım Beyazıt Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, Belçika’da yaşayan 14 yaşındaki N.K., Adana’daki E.Ç. (17) ile internetten tanışıp arkadaş oldu. Kendisi de Adanalı olan kız çocuğu geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte Adana ilçemize geldi. Kız çocuğu bunun üzerine dün ailesine haber vermeden erkek arkadaşının evine gitti. Aile bunun üzerine kayıp başvurusu yaptı. Bir süre sonra da kız çocuğu arkadaşının evinde bulundu. Aile kızlarını alıp evine götürdü. Bu durumu duyan kız çocuğunun iki akrabası bugün öğleden sonra yüzlerini kapatıp E.Ç.’nin evine gelerek molotof kokteyli attı.

Baba Adem Ç. patlama sesi duyup balkona çıktığında eşyaların yandığını görüp hemen yangına müdahale ederek söndürdü. Daha sonra da polis ekiplerine haber verildi.

Olay yerine gelen emniyet ekipleri inceleme başlatırken, zanlılar kısa sürede yakalandı.

Bu arada baba Adem Ç., polislere molotof kokteylinin nasıl olduğunu anlatan küçük oğlu U.Ç.’ye tokat attı. Polis, babaya tepki gösterdi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Kira Borcu nedeniyle Kiracısının çelik kapısını söktü
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ