10.06.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Soner Çetin : Emek ve dayanışma günü kutlu olsun

Soner Çetin : Emek ve dayanışma günü kutlu olsun
Lösev

Son Güncelleme 30 Nisan 2023 by

Soner Çetin : Emek ve dayanışma günü kutlu olsun. Emeğin en yüce değer olduğunu vurgulayan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun” dedi.

Başkan Soner Çetin, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, emek olmadan hiçbir şeyin olmayacağını belirterek, “1 Mayıs işçinin, emekçinin bayramıdır. Bu bayramın, anlamına uygun şekilde kardeşlik, dostluk ve dayanışma ruhu içinde kutlanmasını diliyorum”  eklinde konuştu.

İşçilerin emeklerinin karşılığını aldığı, adaletsizliğin ve sömürünün olmadığı bir dünya dileğinde bulunan Başkan Soner Çetin, “Başta  belediyemiz çalışanları olmak üzere tüm emekçilerin bayramını kutluyorum. Çukurova Belediyesi olarak emekten ve dayanışmadan yanayız.  Bu anlayışımızı uygulamada da gösteriyoruz. İmkanlar ölçüsünde işçilerimize en iyi koşulları sağlamaya çalışıyoruz. İşçimizin maaşlarını alın teri kurumadan her ay aksatmadan ödemekteyiz. Biz işçilerimiz için ne yapsak azdır. Ödediğimiz maaşların işçimizin alın terinin tam  karşılığı olmadığını biliyoruz. Çünkü işçilerimiz büyük bir özveri ile görevlerini yapıyorlar” dedi.

Başkan Soner Çetin, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nın Türkiye’de ve dünyada huzur içinde, dayanışma duygusuyla kutlanması dileğinde bulunarak, “Aydınlık, güzel ve barış içinde, emek sömürüsünün olmadığı bir dünya özlemiyle emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Çukurova'da bahçelerin görsel şöleni
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ