27.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Kozan Belediyesi Ekmek Fabrikasında Yenilik

Kozan Belediyesi Ekmek Fabrikasında Yenilik

Son Güncelleme 24 Haziran 2019 by

Kozan Belediyesi Ekmek Fabrikasında Yenilik

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan’ın talimatları doğrultusunda Kozan Belediyesi Ekmek Fabrikası’nda tadilat, bakım onarım ve yenileme çalışmaları başlatıldı.

Kozan Belediyesi Ekipleri tarafından ekmek fabrikasında bulunan tüm makinelerin bakım onarım ve temizlik çalışmalarının yanı sıra, ocakların baca temizliği de yapılıyor. Fırının giriş bölümüne ise demir korkuluk yapılarak dışarıdan pişen ve soğuması için bekletilen hazır ekmeklere çıplak elle müdahalenin engellendiği belirtildi.

Kozan Belediyesi ekmek fırınında bulunan eski ve kirli kasalar yenileri ile değiştirilirken, kirli kasa yıkama havuzunun da yapıldığı kaydedildi. Öte yandan tadilat çalışmaları kapsamında Kozan Belediyesi ekmek fabrikası yeniden komple boyanırken fırının elektrik tesisatında da yenileme çalışmalarının yapıldığı bildirildi. Haşerelerin fırına girişini önlemek amacı ile fırının giriş ve çıkışlarındaki tüm kapı ve pencereler yenilenerek sineklik ilave edileceği öğrenildi.

Kozan Belediyesi Ekmek Fabrikasında yapılan tadilat çalışmalarını gören vatandaşlar ise Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ve personellerine yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Vatandaşların günlük sofrasına giren ekmeğin daha hijyenik bir ortamda hazırlanması için ellerinden gelen çaba ve gayreti gösterdiklerini belirten Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan; “Kozan Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sofrasına günlük sunduğumuz ekmeklerin daha hijyenik bir ortamda üretilmesi ve vatandaşlarımızın sofrasına ulaşması için belediyemiz ekmek fabrikasında temizlik, bakım onarım çalışmaları gerçekleştirdik. Hemşerilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önce gelir. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalar daha mutlu bir Kozan halkı için, daha güzel bir Kozan içindir. Kozan Belediyesi olarak hizmetlerimize devam ediyoruz.” dedi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ