30.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Karalar’dan Demirtaş’a – Adana Sizi Unutmayacak

  • Adana'da / Güncel
  • 16 Haziran 2020
  • Karalar’dan Demirtaş’a – Adana Sizi Unutmayacak için yorumlar kapalı
  • 478 KEZ OKUNDU
Karalar’dan Demirtaş’a – Adana Sizi Unutmayacak

Son Güncelleme 16 Haziran 2020 by

Vali Mahmut Demirtaş’tan, Zeydan Karalar’a ve Adana’ya veda.

Mardin Valiliğine atanan Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a veda ziyaretinde bulundu. Karalar, kent için güzel işler yapan Vali Mahmut Demirtaş’a Adanalılar ve şahsı adına teşekkür etti. Vali Demirtaş da, Adana için birlikte çalıştıklarını belirterek, kent halkından helallik istedi, hakkını helal etti.

SİZİ UNUTMAYACAĞIZ

Oldukça samimi, içten ve hüzünlü bir ortamda gerçekleşen ziyarette söz alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mardin Valiliğine atanan Vali Mahmut Demirtaş’ın Adana’da görev yaptığı süre boyunca kente çok önemli katkıları olduğunu belirtti. Başkan Zeydan Karalar, “Sizin önderliğinizde koronavirüsle mücadele dahil, bir çok işi başarıyla yaptık. Adana’nın tanıtılması konusunda desteğinizi hiç esirgemediniz. Lezzet Festivali dahil, çeşitli önemli organizasyonlarda öncü oldunuz. Adana’da tarımın, sanayinin daha iyi hale gelmesi için çalıştınız. Gastronomi turizminin gelişmesi için önderlik ettiniz. Adanalılar ve kendim adına size teşekkür ediyorum. Adana sizi unutmayacak” dedi.

HAKKINIZI HELAL EDİN…

Vali Mahmut Demirtaş da Adana’nın büyümesi, gelişmesi ve kalkınması için birlikte çaba sarf ettiklerini ifade ederek, “Onun için ben sizlere çok teşekkür ediyorum. Kent dinamikleriyle birlikte Adana’nın problemlerini hep birlikte aşmaya çalıştık. Güzel şeyler yaptığımıza ve bunların devamı için, yeni gelecek arkadaşımızın da ciddi çaba sarf edeceğine inanıyorum.

Adana’nın geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyorum. Adana tarım ve sanayi açısından önemli bir bölgede. Özellikle tarım açısından dikkate değer bir il. Türkiye’nin en büyük ovasına sahip ve yüzde 80’inin sulandığını var sayarsak, yılda üç-dört ürün alınabiliyor. İnşallah bundan sonra çiftçilerimizin, köylülerimizin ürün çeşitliliğine giderek, katma değeri yüksek ürünler üretmesini sağlayarak, ülkemizin bu yönde önünü açmak gerekir. Adana’nın özellikle tarım sektöründe elde ettiği geliri artırmak lazım. İnşallah bunların olacağını, daha güzel işler yapılacağını düşünüyorum. Biz de Adana’yı ve Adanalıları çok seviyoruz. Tüm vatandaşlarımız bizlere haklarını helal etsinler. Bizden taraf helal olsun. İnşallah zaman zaman da ziyaret ederiz” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  İyi Parti Kalkınma Politikaları Finans Danışmanı Betül Tarhan Aday Adayı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ