28.01.2023 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

Karalar: “Halkın parasını en doğru şekilde kullanıyoruz”

  • Adana'da / Güncel
  • 08 Ocak 2023
  • Karalar: “Halkın parasını en doğru şekilde kullanıyoruz” için yorumlar kapalı
  • 33 KEZ OKUNDU
Karalar: “Halkın parasını en doğru şekilde kullanıyoruz”

Son Güncelleme 9 Ocak 2023 by admin

Karalar: “Halkın parasını en doğru şekilde kullanıyoruz”. Asfalt ve kaldırımı yenilenen bulvarda kanalizasyon projesi, yağmur suyu hatları ile yaya üstgeçidinin açılışı gerçekleştirildi.

 

Yüreğir ilçesi Kazım Karabekir Mahallesi’nde yapılan açılış törenine bölge halkı ve Adanalılar yoğun ilgi gösterirken, siyasiler, meclis üyeleri ve muhtarlar da açılışa katıldı.

 

Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı Muzaffer Bolat, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a teşekkür etti. Muzaffer Bolat, kazaların yaşandığı bir noktada yaya üstgeçidi yapılmasının ve altyapı ihtiyaçlarının karşılanmasının halkı mutlu ettiğini söyledi.

 

CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer de, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’ndaki çalışmaların halkın ihtiyaçlarının karşılanması açısından çok önemli olduğunu kaydetti.

 

“Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır”

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, Adana’nın çok sayıda özelliğini, aynı zamanda insanlarının güzelliğini tanıtmak için çaba gösterdiklerini, bunda da başarılı olduklarını belirtti. Başkan Zeydan Karalar, belediyeyi devraldıklarında karşılaştıkları vahim tabloyu tersine çevirdiklerini ve Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır” sözüne uygun çalışıldığında işlerin yoluna girdiğini bütün Türkiye’ye gösterdiklerini söyledi.

 

Başkan Zeydan Karalar, şunları kaydetti:

 

“Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’na yıllardır el atılmıyordu. Biz buraya bulvar boyunca 100 milyon liraya yakın para harcıyoruz. Yağmur yağdığında sel oluyordu. Buraya önemli yatırım yaptık ve yağmur suyunu tahliye eden hat inşa edildi. Daha önce bu sorunlara el atan olmamıştı. Bölgeye önemli başka tesisler, hizmetler yapacağız. Altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla sorular giderilecek, ihtiyaçlar karşılanacak. Halkımızın nereye ne para harcayacağımızdan, ne tür yatırımlar yapacağımızdan haberi olmalı. Milletimizin, kendi parasının nerelere, nasıl harcandığını bilmeye hakkı var.”

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Adana'da sulama kanalında çocuğa ait olduğu tahmin edilen ceset bulundu

 

Konuşmaların ve açılış programının ardından muhtarlar ve halk Başkan Zeydan Karalar’a, hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ