27.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Engelsiz Bir Dünya İçin Sahaya Çıktılar

  • Adana'da / Kozan / Güncel
  • 27 Mart 2021
  • Engelsiz Bir Dünya İçin Sahaya Çıktılar için yorumlar kapalı
  • 517 KEZ OKUNDU
Engelsiz Bir Dünya İçin Sahaya Çıktılar

Son Güncelleme 10 Nisan 2021 by

‘Engelsiz Bir Dünya ‘ projesi kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca desteklenen özel öğretim öğrencileri, engelleri aşıp kupayı aldılar.
Engelsiz bir dünya için sahaya çıktılar

AdanadaEngelsiz Bir Dünya‘ projesi kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca desteklenen özel öğretim öğrencileri, engelleri aşıp kupayı aldılar.

Adana’nın Kozan ilçesinde Gazi İlkokulu ve Ortaokulu ile 23 Nisan Özel Eğitim Uygulama Okulu özel eğitim öğrencileri arasında halı sahada özel bir maç yapıldı. Engelleri aşmak için sahaya çıkan öğrenciler, heyecanları hareketlerinden belli oluyordu.

Kaybedenin olmadığı maçta minikler ve yakınları engelsiz bir dünya temennisinde bulunarak kupalarını aldılar.

Maç sonrasında proje idarecisi Gazi İlkokulu Ortaokulu Müdürü Serdal Kara, farkındalık oluşturmak için en anlamlı maç olduğunu kaydederek ‘Okulumuzca yürütülen Engelsiz Bir Dünya projemiz kapsamında öğrencilerimize ve komşu okulumuz 23 Nisan Uygulama Okulu öğrencilerine unutulmayacakları bir gün yaşatan ve bize bu projeyi yapmamıza vesile olan Gençlik ve Spor Bakanlığı ve yetkililerine çok teşekkür ederim’ dedi.

Maç sonrası her iki takıma da İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Bayer, Semih Şener ve İlçe Gençlik Müdürü Kürşat Gültekin tarafından şampiyonluk kupası ve her bir oyuncuya gün anısına madalya takdim edildi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  19 yıl sonra hapisten çıkan babasının katilini öldürttü
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ