30.05.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Ceyhan’da Köprü yapıldı, hastane yolu cıncık gibi hizmete açıldı

Ceyhan’da Köprü yapıldı, hastane yolu cıncık gibi hizmete açıldı
Lösev

Son Güncelleme 21 Aralık 2022 by

Ceyhan’da Köprü yapıldı, hastane yolu cıncık gibi hizmete açıldı. Göreve seçildiği günden bu yana gecesini gündüzüne katan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhanlının emanetinin emin ellerde ve güvende olduğunu vurguladı.

Sosyal ve toplumsal belediyecilikten taviz vermeden, dedikodulara kulak asmadan Ceyhanlılar için çalışan ve hiçbir engel tanımayan Başkan Hülya Erdem sayesinde sağlık personelinin ve çevre mahallelerin, yeni yapılan Ceyhan Devlet Hastanesi’ne ulaşım sorunu çözüldü.

İNSAN İRADESİNİN GÜCÜ…

Bu sorunu çözmek için kolları sıvayan ve yapılamaz denilen köprüyü yapan, hastane yolunu Adana tabiriyle ‘cıncık gibi’ hizmete açan Adana’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek Kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, yaşamdaki en büyük mucizelerden biri olan insan iradesinin gücüne inanarak hareket ettiklerine dikkat çekti.

“İNANDIK VE BAŞARDIK”

“Biz inandık, çalıştık ve başardık” diyen başkan Erdem, “Ceyhanımız için üretmeye, sorunlarımızı çözmeye, gece-gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Yüreğini ferah tut Ceyhanlım. Emanetin emin ellerde. Emanetin güvende” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Vaganza'nın Türkiye'deki ilk mağazası Adana'da açıldı
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ