24.02.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Ceyhan’da adım adım temizlik

Ceyhan’da adım adım temizlik

Son Güncelleme 4 Temmuz 2023 by admin

Ceyhan’da adım adım temizlik. Ceyhan’da ana cadde, bulvar, sokak, park, bahçelerde hummalı bir çalışma yürüten belediye ekipleri ilçeyi Adana tabiriyle ‘cıncık’ gibi yapıyor.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’in başlattığı ‘temizlik seferberliği’ kapsamında Ceyhan sokakları adım adım temizleniyor. Dur durak bilmeden Ceyhan’ı ‘cıncık’ gibi bir şehir haline getirmek için çalışmaya devam ettiklerini kaydeden Başkan Hülya Erdem, çalışma arkadaşlarını yalnız bırakmıyor. Verilen emek, dökülen alın teri için çalışma arkadaşlarına ve emeği, alın terini sahiplenen, çevreyi koruyan Ceyhanlı komşularına teşekkür eden Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Ceyhanımızı daha yaşanabilir, huzurlu, tertemiz, güler yüzlü bir ilçe yapmaya kararlıyız” dedi.

Temizlik seferberliği kapsamında Modernevler, Namık Kemal Mahallesi, Afetevleri, Cumhuriyet Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi’ndeki ağaç budama, peyzaj çalışması, ot biçme ve ilaçlama gibi tüm çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Hülya Erdem, “Çevreyi koruyacağız, gelecek nesillerin hafızasına temiz bir Ceyhan bırakacağız. İlçemizin tüm mahallelerinde belirli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz temizlik seferberliğimiz hız kesmeden devam edecek” diye konuştu.

Başkan Hülya Erdem, belediye olarak Ceyhan’a nefes aldıran alanlara, parklara sahip çıkacaklarını, belediye ekiplerini bu yolda yalnız bırakmayan hemşehrilerini yanlarında görmekten mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Yangında mahsur kalan yaşlı adamı itfaiye ekipleri kurtardı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ