31.05.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Başkan Zeydan Karalar, sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar halkın içinde

  • Adana'da / Güncel / İlçelerimiz / Kozan
  • 07 Mayıs 2023
  • Başkan Zeydan Karalar, sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar halkın içinde için yorumlar kapalı
  • 46 KEZ OKUNDU
Başkan Zeydan Karalar, sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar halkın içinde
Lösev

Son Güncelleme 8 Mayıs 2023 by

Başkan Zeydan Karalar, sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar halkın içinde. Başkan Zeydan Karalar, Kozan’da halkla buluştu. Daha sonra Akıncılar, Kışla, Kürkçüler, Tellidere, Yenidoğan mahallelerinde Adanalılarla bir araya gelen, sohbet eden, dertleşen, kent ve ülke gündemini değerlendiren Başkan Zeydan Karalar, gittiği her noktada hemşehrilerinin yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılaştı. Buluşmalara siyasiler, milletvekilleri, milletvekili adayları, muhtarlar ve bölge sakinleri katıldı.

 

Kozan’a yoğun hizmet sürecek

 

Kozan’da gerçekleştirilen mitingde coşkulu kalabalığa hitap eden Başkan Zeydan Karalar, Kozan’ı çok önemsediklerini ve önemli yatırımlar yaptıklarını anlattı. Başkan Zeydan Karalar, “Kozanlı hemşehrilerim bizleri böyle coşkulu ve kalabalık karşıladıklarına, sevgiyle bağırlarına bastıklarına göre, bizim attığımız temeller görüldü ve bizim ektiğimiz fideler tuttu, yeşerdi. Kozan’ın ihtiyaçlarına göre; su, yol, altyapı hizmetleriyle ilgili önemli yatırımlar yaptık ve yapıyoruz. Yedigöze’den Kozan’a su getirecek projeyi yapmak da bize nasip olacak inşallah” dedi.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi’ni çok kötü şartlarda devraldıklarını ama bütün olumsuzluklara rağmen, parayı doğru kullanma ve dürüst yönetim anlayışı sayesinde, 81 otobüs ve 120 iş makinesi alımını, 86 günde altgeçit yapımını ve daha başka birçok önemli hizmeti borçlanmadan yapar hale geldiklerini ifade eden Başkan Zeydan Karalar, hem hizmet yaptıklarını hem de borç ödediklerini, 3 yılda bataktaki belediyeyi düze çıkardıklarını anlattı.

 

Merkez ilçelere bağlı mahallelerde de coşkulu kalabalıklara hitap eden Başkan Zeydan Karalar şunları söyledi: “Güney Kuşak Projesi çok önemli bir yol projesi ama 50 yıldır bitmedi, havalimanımızın kapatılmasını istemiyoruz, metronun ihtiyaç olan noktalara uzatılmasını istiyoruz. Adana’nın 20 yıldır hakkı yeniyor. Adana Büyükşehir Belediyesi’nin geliri 20 yıldır kendisinden daha küçük birçok şehirden az. Adana bu şehirlerin hepsinden, her açıdan daha büyük. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na bunları aktardığımda, Millet İttifakı döneminde Adana’nın hakkını alacağını söyledi.”

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Bulut : Ekmek Bedava Olsun

 

Başkan Zeydan Karalar, halkın kime oy verip vermediğine bakmadan, eşit hizmet vermeye devam edeceklerini belirterek, 8 Mayıs Pazartesi, saat 17’de, Uğur Mumcu Meydanı’nda düzenlenecek ve Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş’ın katılacağı mitinge Adanaları davet etti.

Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ