29.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

ai.marketing ile para kazanma – Site Menüsü

  • Adana'da
  • 21 Eylül 2021
  • ai.marketing ile para kazanma – Site Menüsü için yorumlar kapalı
  • 472 KEZ OKUNDU
ai.marketing ile para kazanma – Site Menüsü

Son Güncelleme 17 Şubat 2022 by

ai.marketing ile para kazanma – Site Menüsü. Daha önceki makalelerimizde ai.marketing sitesine nasıl üye olabileceğinizi ve üyelik sonrası ilk etapta yapılması gerekenleri anlatan makaleler yayınlamıştık. Bu makalemizde ise sizlere ai.marketing web sitesinin arayüzünde bulunan menü ve menü içeriklerini anlatmaya çalışacağız. 

My advertising (Benim Reklamım)

Sisteme giriş yaptığınızda sizi karşılayan ana ekran menü çubuğunda da ilk sırada bulunuyor.  Bu ekranda sizi üst kısımda göreceğiniz Robot Status , Cashback, Advertising Budget, Profit ve bunların altında bir grafik içeren Yield chart karşılıyor olacak.

Tek tek bu bahsi geçen tanımların ne olduklarını öğrenelim.

ai.marketing ile para kazanma - Site MenüsüRobot Status : ai.marketing robotunuzun çalışıp çalışmadığını gösterir. On veya Off durumunda olabilir. On durumu robotta reklam bakiyesi mevcut ve adınıza çalışmaya devam ediyor anlamına gelir. Off durumu ise robot içerisinde reklam bakiyenizin bitmesi nedeni ile çalışmanın durduğunu belirten belirteçtir. Hesabınıza reklam bakiyesi ekleyerek robotu tekrar aktif / on durumuna getirebilirsiniz.

Cashback : O ana kadar kazandığınız toplam geri ödeme miktarını gösteren kısımdır.

Advertising Budget : O ana kadar reklam bakiyenize eklediğiniz toplam tutarı gösterir. Bu tutarın içerisinde sizin hesaba gönderdiğiniz (hesap dışından veya siteden kazanıp tekrar içeri aktardığınız) tüm rakamlar dahildir.

Profit : Yüzdelik olarak ne kadar kazanç sağladığınızı gösteren kısımdır.

Yield chart : Sizinde görebileceğiniz gibi tarih bazında kaç adet satışın olduğunu görebileceğiniz bir grafik kartıdır. Son 7 gün, son 30 gün ve son 90 gün olarak ayarlama yapabiliyorsunuz.

Bunların dışında ekranınızda bir robot simgesi göreceksiniz. Robot eğer off durumdaysa yüz kısmında uyku modu anlamına gelen zzzz karakterlerini görebilirsiniz.

Cashback Card pre-order ( Cashback  kart ön siparişi)

ai.marketing ile para kazanma - Site Menüsü

 

Sistem yakında tüm Dünyada geçerli olacak bir banka kartı çıkarmayı amaçlıyor. Bu gördüğünüz menü seçeneğinde geçtiğimiz aylar da bu konuda ön başvuruları aldılar. Ancak bu başvurular 500 bin kart ile sınırlı bir başvuru idi. Bu ekrandan şu anda bir işlem gerçekleştiremiyorsunuz.

 

 

 

 

Ai.Assistant

ai.marketing ile para kazanma - Site Menüsü Bu menü başlığı altında sizin kişisel asistanınız bekliyor 🙂 .

Telefon rehberinizde bulunan kişilerinizi sisteme tanıtarak, asistanınızın onları arayıp sistem ile ilgili bilgi vermesini veya sistem ile ilgili bir toplantı tarihini bildirmesini sağlayabilirsiniz.

Not : Test Edilmemiştir 🙂

Sisteme üye olmak ve 50 Dolarlık başlangıç bakiyesi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Online Cashback (Çevrimiçi cashback mağazalar)

Bu ekranda sisteme dahil olan sitelerden ihtiyaçlarınızı almak için kendinize bir referans linki oluşturarak onlardan geri ödeme sağlayabilirsiniz.

Sisteme kayıtlı yaklaşık 20 bin e-ticaret sitesi bulunuyor. İçlerinde ülkemize gönderim yapan siteler ile Türkiye merkezli sitelerde bulunuyor. Bu siteleri görmek için Choose Region yazan kısımda Turkey ‘i bulup seçmeniz gerekiyor.  Bu seçiminiz sonrasında ekran alt tarafında bu siteleri görebileceksiniz.

 

 

 

 

Oflline Cashback (Çevrimdışı cashback mağazalar)

ai.marketing ile para kazanma - Site MenüsüBizce ai.marketing sisteminin en önemli özelliklerinden bir tanesi offline cashback özelliği. Nedir bu offline cashback? Offline cashback sisteme dahil olan şirketlerin dünya üzerinde bulunan herhangi bir fiziki mağazasından yapacağınız alışverişlerinizden geri ödeme alabileceğiniz kısımdır.

Normal hayatınızda kredi kartınız veya banka kartınız ile yaptığınız alışverişlerinizi eğer sisteme dahil olan bir firmadan yaparsanız ve bu alışverişin fişini sisteme yüklerseniz, site size alışveriş tutarınızın %1,5 oranındaki tutarını geri ödüyor.

Yapmanız gereken tek şey kullandığınız kartınızın son 4 hanesini sisteme tanıtmak. En fazla 2 kart tanımlaması yapabiliyorsunuz.

Bu sisteme dahil olan şirketler arasında çok iyi bildiğimiz ve tanıdığımız kuruluşlar bulunuyor. Örneğin ; Migros,Mc Donalds, KFC, Carrefour, Starbucks, Shell, BP …

Bu geri ödemeyi alabilmeniz için kredi kartı slipiniz ile fişinizi yanyana tutup bir fotoğrafını çekmeniz ve sisteme yüklemeniz gerekiyor.

Türkiye’de offline cashback yapılabilecek firmalar;

Lotto, Dominos, Ikea, Metro, Migros, Shell, Burger King, Adidas, Puma, Nike, New Balance, İnterspor, Decathlon, Pull&Bear, Mc Donald’s, H&M, Zara, Kfc, Subway, BP, Lukoil, Starbucks, Carreforsa, Media Markt

My Marketing (Benim pazarlamam)

ai.marketing ile para kazanma - Site Menüsü

Bu menü seçeneğinden kendinize bir referans bağlantı linki oluşturabiliyorsunuz. Bu linki ile yeni üye olacak arkadaşlarınıza, dostlarınıza , ilgililere yollayarak onlarında 50 USD’lik başlangıç bakiyesini almalarını sağlayabiliyorsunuz.

Referansınız ile üye olan kişilerin yaptıkları her yatırımdan tarafınıza sistemden %5 oranında bir geri ödeme geliyor. Üstelik bu geri ödeme direk olarak onaylı cashbacklerinize yansıyor. Referansınız her yatırım yaptığında sınır olmaksınız veriliyor.

Bu linki oluşturmak için gördüğünüz sayfada sağ üstte bulunan Create Landing tuşuna basmanız ve ardından açılan sayfada Standart seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Seçim yaptıktan sonra gelen ekranda en altta bulunan Save düğmesine bastığınızda linkiniz oluşuyor. Bu oluşturduğunuz linki sevdikleriniz ve sisteme girmesini istediğiniz insanlar ile paylaşıyorsunuz. Böylece normal satışlardan gerçekleşen geri ödemeler dışında ai.marketing ile çevrimdışı olarak ikinci bir şekilde para kazanıyorsunuz.

 

Bu makalemizde internetten çevrimdışı para kazanabileceğiniz ai.marketing sitesinin kullanıcı arayüzünde bulunan menüsünün ilk kısmının ne işe yaradığını anlatmaya çalıştık. Bir sonraki makalemizde kalan menü elemanlarını tanıtmaya devam edeceğiz.

Önceki Makalelerimiz

Ai.marketing ile ilgili detaylı açıklama ve nasıl üye olabileceğinizi anlatan makalemiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Ai.marketing sitesine üye olduktan sonra ilk yapılması gerekenleri anlattığımız makalemiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Sisteme üye olmak ve 50 Dolarlık başlangıç bakiyesi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

*Bu yazıda yazılan hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ