24.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Adana’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında ’15 Temmuz’ konulu fotoğraf sergisi açıldı

  • Adana'da / Kültür-Sanat / Güncel
  • 14 Temmuz 2021
  • Adana’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında ’15 Temmuz’ konulu fotoğraf sergisi açıldı için yorumlar kapalı
  • 309 KEZ OKUNDU
Adana’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında ’15 Temmuz’ konulu fotoğraf sergisi açıldı

Son Güncelleme 14 Temmuz 2021 by

Adana Valisi Süleyman Elban, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 5. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında hazırlanan ’15 Temmuz’ konulu fotoğraf sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Adana Müzesi’nde düzenlenen etkinlikte sergilenen fotoğrafları inceleyerek bilgi alan Elban, ‘Ülkemizin bağımsızlığı ile milletimizin birliğini ve beraberliğini hedef alan darbe girişiminin beşinci yıl dönümünde; yüzyıllardır üzerinde yaşadığımız toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimize ve 15 Temmuz gecesi şehadete yürüyen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum’ dedi.Birlik Günü’nün 5. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında hazırlanan ’15 Temmuz’ konulu fotoğraf sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Adana Müzesi’nde düzenlenen etkinlikte Vali Elban, sergilenen fotoğrafları inceleyerek bilgi aldı. Etkinlikte kısa bir açıklama yapan Adana Valisi Süleyman Elban, ‘Ülkemizin bağımsızlığı ile milletimizin birliğini ve beraberliğini hedef alan darbe girişiminin beşinci yıl dönümünde; yüzyıllardır üzerinde yaşadığımız toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimize ve 15 Temmuz gecesi şehadete yürüyen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum’ dedi.Hain darbe teşebbüsünün milletimizin hafızasında daima canlı kalması gerektiğini vurgulayan Vali Elban, özellikle genç nesillerin bu olaydan ders çıkarmasının geleceğimize sahip çıkmak adına büyük önem arz ettiğini dile getirdi ve serginin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Haber MerkeziTüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.

 

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Kozan'da uyuşturucu çetesi çökertildi: 10 tutuklama
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ