25.10.2021 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı

Yüreğir’de Büyük Asfalt Hamlesi

Yüreğir’de Büyük Asfalt Hamlesi
Online Test Merkezi

Son Güncelleme 25 Ağustos 2020 by admin

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in ilçe genelinde ‘Büyük Asfalt Harekatı’ sloganı ile başlattığı yol çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ilçe genelinde ‘Büyük Asfalt Harekatı‘ sloganı ile başlattığı yol çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Şuana kadar yaklaşık 90 bin ton sıcak asfalt döken ekipler, günlük yaklaşık 20 noktada çalışma gerçekleştiriyor.

Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede yol sorununun tamamen çözülmesi için hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Her gün ilçenin farklı mahallelerinde aralıksız çalışma gerçekleştiren ekipler bir taraftan yol yapım, bakım ve onarım işleri yaparken diğer yandan da yeni yolların açılması için yoğun bir program uyguluyor.

Göreve geldikleri günden itibaren şuana kadar yaklaşık 90 bin ton sıcak asfalt yama kaplama ve yaklaşık 17 bin 500 ton stabilize yol çalışması yaptıklarını belirten Başkan Kocaispir, “İlçe genelinde başlattığımız yol iyileştirme çalışmalarımız sürüyor. Ekiplerimiz şuan Doğankent Bahçelievler, Karacaoğlan, Ulubatlı Hasan, Misis Geçitli, Solaklı Hürriyet, Şehit Erkut Akbay, Yakapınar, Şeyhmurat, Taşçı, Akdeniz ve Yukarı Çiçekli mahallerimizde çalışma yapıyor. Bu mahallelerimiz günlük değişiyor. Sorunlu noktaları belirleyip ivedilikle müdahale ediyoruz. Günlük yaklaşık 20 noktada asfalt kaplama, asfalt yama, bordür ve parke döşeme, parke tamir, zemin tesviye olmak üzere yoğun bir çalışmamız var. Allah’ın izni ile Yüreğir’de yol sorunu kalmayacak.” dedi.

Yapılan çalışmadan duydukları memnuniyeti ifade eden Yüreğir mahallesi sakinleri, Başkan Kocaispir ve ekibine teşekkür etti.

Bunu da okumak isteyebilirsin --->  Ayhan Barut, kadınlar için eşitlik istemiyle yasa teklifi sundu
Fiyatuygun.com TR
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Pin It on Pinterest