23.10.2021 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı

Seyhan Belediyesi Adana’yı Temsil Edecek

Seyhan Belediyesi Adana’yı Temsil Edecek
Online Test Merkezi

Son Güncelleme 24 Haziran 2019 by admin

Kulüpler arası Adana il birinciliği yarışmasında Seyhan Belediyesi, yıldızlar kategorisinde 1. olarak 6-7-8 Temmuz’da Bursa’da gerçekleşecek Türkiye şampiyonasında Adana’yı temsil etme hakkı kazandı.

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Adana il birinciliği yarışmalarında her yıl ipi göğüsleyen Seyhan Belediyesi Halk Oyunları Ekibi yıldızlar kategorisinde ipi göğüsleyen taraf oldu. Yarışma sonrası 1’nci olan ekip, aldıkları kupayı Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a getirdi. Başkan Akay, gösterdikleri üstün başarıdan dolayı halk oyunları ekibine ve hocalarına teşekkür ederek gençlerin sosyal aktivitelerle hayatın içinde olması için gerekli her türlü desteği vereceklerini söyledi. Akay, “Folklor kültürümüzü yarınlara taşıyacak kıymetli evlatlarımızın bölge birinciliklerini kutluyor, Türkiye şampiyonasında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Seyhan Belediyesi folklor ekibi yıldızlar Adana bölge birincisi olarak 6-7-8 Temmuz’da Bursa’da gerçekleşecek Türkiye Şampiyonasında Adana’yı temsil edecek.

Bunu da okumak isteyebilirsin --->  Seyhan Belediyesinden, Ayak Tenisi Turnuvası
Fiyatuygun.com TR
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Pin It on Pinterest