02.10.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Park Adana AVM

Adres
Sakarya Mahallesi, 55016. Sokak 8-A, 01130 Seyhan/Adana
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Son Güncelleme 11 Haziran 2019 by

Park Adana AVM Alışveriş Merkezi

MT Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen, Çukurova bölgesinin en yeni alışveriş ve yaşam merkezi Park Adana AVM, 21 Nisan 2017’de  kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapma planı olan Park Adana  şehrin çekim merkezi olmasının yanı sıra Adana’yı ilklerle de buluşturmaya çalışıyor.

Park Adana Şık mimarisi ve Adana’nın ilk şov havuzu, doğal şelaleleri, tematik eğlence merkezi, 12 salonlu sineması, peyzaj dokusu ve geniş çocuk oyun alanları ile donatılmış durumda. Eğlencenin de adresi olmayı hedefleyen Park Adana, ferah iç mekanlarıyla da ziyaretçilerine keyifli ve farklı bir atmosfer sunmaya çalışıyor.

Park Adana, yaklaşık 1.500 kişiye doğrudan istihdam sağlayarak bu yönüyle de Adana’ya katma değer sağlarken şehrin merkezine yakınlığı ve rahat ulaşım alternatifleriyle Adanalılara en yakın alışveriş merkezi olacak.

Park Adana, şehirle entegre özel parkları, ücretsiz çocuk oyun parkı, gece aydınlatma atmosferi ile Adana’nın en yeni, en keyifli alışveriş merkezi olma hedefinde.

KOLAY ULAŞIM ALTERNATİFLERİ

AVM Şehrin tüm yerleşim alanlarından gelen ulaşım akslarının kesişme noktasında bulunuyor. Ayrıca metro istasyonları, havalimanı, tren garı ve otogar noktalarına da yakın bir konumda. Trafiğe takılmadan, kolay ulaşım alternatifleriyle  Adana’yı ziyaret eden yerli ve yabancı misafirler için de önemli bir geçiş noktasında konumlandı.

PEYZAJ ALANLARIYLA DOĞAYLA İÇ İÇE

Park Adana, alışveriş merkezini çevreleyen toplam 25 dönüm peyzaj alanı ve içerisindeki ücretsiz oyun parkları barındırıyor. Çukurova’nın dokusuna uygun olarak tasarlanan şelaleleriyle alışveriş rahatlığının yanı sıra hayatın içerisine keyifli molalar katacak ferah bir yaşam alanı sunuyor. Peyzaj alanlarında Çukurova’nın özel iklimine uygun botanik türleriyle alışveriş zamanları aynı anda keyifli bir botanik turuna dönüşecek.

adanada.net

Park Adana AVM

Park Adana AVM ŞOV HAVUZU BÖLGEDE İLK

Çukurova bölgesinde ilk kez uygulanacak şov havuzu tamamıyla Park Adana’ya özel olarak tasarlandı. Park Adana ziyaretçileri, müzik eşliğinde göz kamaştıran su, ışık, ve ateşle dans eden havuz gösterilerini gün boyu izleyebilecekler.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Yüreğir Belediyesi

OTOPARKLARIYLA KONFORLU PARK

Park Adana yüksek kapasiteli açık ve kapalı otopark alanlarıyla ziyaretçilerine önemli bir konfor alternatifi de sunuyor. Açık otopark alanlarına kolaylıkla ulaşılabilirken, kapalı otopark alternatifiyle de alışveriş merkezine rahatlıkla geçilebiliyor.

Park Adana AVM web sitesi : http://www.parkadanaavm.com.tr/

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

36.9952645,35.3020746,14

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ