18.05.2022 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı

Murat Sancak’tan Devam Açıklaması

Murat Sancak’tan Devam Açıklaması

Son Güncelleme 10 Şubat 2021 by admin

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak’tan devam açıklaması. Ara transfer döneminin son günlerinde Ömer Şişmanoğlu’nu takıma alan Murat Sancak, taraftarın Şişmanoğlu hakkında ki tepkilerinden dolayı istifa ettiğini açıklamıştı. İstifa kararının ardından Şişmanoğlu’nun transferi gerçekleşmemişti.

Geçen süreç içerisinde gerek taraftar, gerek futbolcular ve şehrin ileri gelenleri, yöneticileri tarafından destek mesaj ve telefonlarına maruz kalan Murat Sancak geçtiğimiz dakikalarda bir açıklama yaparak devam etme kararını kamuoyuna bildirdi.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’ın Açıklama Metni :

Çok değerli Adana Demirspor taraftarları başkanlığı bıraktığımı açıkladıktan sonra  4-5 gün sosyal medyadan uzak günler geçirdim ve gördüm ki insan huzurlu olabiliyormuş. Kendimle baş başa kaldığımda 2,5 yılın muhasebesini yaptım. iyisiyle, kötüsüyle kah coşku duyduğumuz kah  üzüldüğümüz dönemler  oldu. Aslında asıl güzel olan camia olarak  bir bütün oluşumuzdu.

Son günlerde yaşadığımız olay beni derinden üzdü çünkü taraftarlar arasında huzursuzluk (  birazda  olsa)  bana karşı tepki  olmuştu. 0 günde ailemle birlikte annemlerdeydik.  Kendi kendime, bu takım için gecemi, gündüzümü, isimi. dostlarımı ve ailemi ihmal etmeme rağmen  (parayı saymıyorum bile)  memnun edemiyorsam durmanın bir anlamı  yok dedim. Transfer etmek istediğim futbolcuyu karşılıklı çiftetelli oynamak için değil ADS’ nin menfaati hedefimdi. Almadan öncede istişare yapmış olmama rağmen  daha sonra aynı taraftan tepki gelince bu duruma geldik.

Bu zaman  zarfında taraftarlarımız büyük incelik göstererek sosyal medya üzerinden birçok  defa #BuHikayeSancaksızOlmaz hastag’ı açarak durumu ülke gündemine kadar taşıdılar.  Bir çoğu telefonla arayarak gitmemem doğrultusunda ricacı oldular. Sayın Valimiz,  Emniyet Müdürümüz, Büyükşehir ve Belediye Başkanlarımız. Adananın ileri gelenleri, iş insanları, çalışanları arayarak yarı yolda bırakmamamı istediler. Adana’ya gelmeden önceki akşam Anneme uğradığımız bana “sana  bırak demiştim ama yarı yolda bırakmak olmaz git, inşallah  şampiyon olursunuz” dedi.  Adana’ya gelerek futbolcularla, taraftar gruplarıyla, yöneticilerle ve değişik kesimlerle yaptığım görüşmelerden sonra Başkanlığa devam etme kararı aldım.

Şu geçen zamanda tekrar  net gördüm ki çalışanıyla. taraftarıyla, yönetimiyle. futbolcusuyla ve sempati duyanlarımızla çok  büyük bir camiayız.

Bu nedenle, ADS’yi kurumsallaştırmak. geleceğe sağlam adımlarla götürmek ve gelecekte kendi ayakları üzerinde yaşatmak. Ayrıca bu kulüp üzerinden menfaat sağlamayı bekleyen. Emelleri olanların hayallerini sonlandırmak için,

Daha güçlü, Daha bilinçli ve Daha yüksek sesle Durmak Yok Yola Devam.

ALLAH Yar ve Yard1mcımız olsun.

MURAT SANCAK

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Pin It on Pinterest