23.10.2021 - Adanada.NET / Adana'nın Şehir Portalı

Malzeme Ofisinden Adana’ya 250 bin adet maske

Malzeme Ofisinden Adana’ya 250 bin adet maske
Online Test Merkezi

Son Güncelleme 15 Mayıs 2020 by admin

Malzeme Ofisinden Adana’ya 250 bin adet maske. Devlet Malzeme Ofisi (DMO) tarafından Adana genelinde bulunan kurumlara dağıtılmak üzere 250 bin adet maske gönderildi.

Gönderilen maskelerin dağıtım faaliyetleri, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB ) tarafından gerçekleştiriliyor.

Kamu Personeline Dağıtılacak

Koronavirüs salgınından korunmak için alınması gereken en önemli tedbirlerden birinin ‘maske takmak’ olduğunu belirten Vali Mahmut Demirtaş, “İlimizdeki kamu kurumlarında görevli olan personelimizin de belirlenen kurallara uymaları ve kendilerini virüsten korumaları büyük önem arz ediyor. Bu amaçla personelimizin de maske ihtiyacının karşılanması için Devlet Malzeme Ofisi tarafından ilimize 250 bin adet maske gönderildi. Maskelerimizin dağıtım faaliyetleri ilgili kurumumuz tarafından gerçekleştiriliyor. Salgının ilimizde yayılmasını azaltmak amacıyla bizler elimizden gelen tüm çalışmaları büyük bir özveriyle yürütüyoruz. Vatandaşlarımızdan da rehavete kapılmamalarını ve Devletimiz tarafından belirlenen tüm kurallara riayet etmelerini önemle rica ediyoruz” dedi.

Bunu da okumak isteyebilirsin --->  Adana'da TIR'a arkadan çarpan hafif ticari araç hurdaya döndü: 4'ü ağır 5 yaralı
Fiyatuygun.com TR
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Pin It on Pinterest