01.03.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Osmaniye İl Sağlık Müdür Dr. Kara görevi devraldı

  • Osmaniye
  • 16 Aralık 2022
  • Osmaniye İl Sağlık Müdür Dr. Kara görevi devraldı için yorumlar kapalı
  • 112 KEZ OKUNDU
Osmaniye İl Sağlık Müdür Dr. Kara görevi devraldı

Son Güncelleme 16 Aralık 2022 by

Osmaniye İl Sağlık Müdür Dr. Kara görevi devraldı. Ahmet Kara İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Dr. Hasan Öznavruz’dan teslim aldı.

 

İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleşen törende, İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr.Ender Erikan, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Tamer Gülsur, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Vekili Uz. Dr. Ersin Peker, Destek Hizmetleri Başkanı Hamza Tor, Başkan Yardımcıları ve Sağlık Müdürlüğü Çalışanları katıldı.

 

Törende konuşan Dr. Hasan Öznavruz, “5 yıl önce devraldığım ve gururla sürdürdüğüm görevimi bugün itibarıyla Dr. Ahmet Kara arkadaşıma devrediyorum. Bu süreçte birlikte görev yaptığım arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyor, Dr. Ahmet Kara’ya yeni görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

İl Sağlık Müdürlüğü görevini devralan Dr. Ahmet Kara ise, “Sayın Hasan Öznavruz beye bu zaman kadar verdiği hizmetler ve ilimize kattığı değerler için teşekkür ediyorum. Bizde devraldığımız hizmet bayrağını daha iyi noktalara taşımak adına yoğun bir tempoda çalışacağız inşallah” dedi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Çocuk oyun otobüsü depremzedelerin motivasyon kaynağı oldu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ