31.05.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Niğde’de, motosiklet sürücülerine reflektörlü yelek dağıtıldı

  • Niğde
  • 10 Mayıs 2023
  • Niğde’de, motosiklet sürücülerine reflektörlü yelek dağıtıldı için yorumlar kapalı
  • 40 KEZ OKUNDU
Niğde’de, motosiklet sürücülerine reflektörlü yelek dağıtıldı
Lösev

Son Güncelleme 10 Mayıs 2023 by admin

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Koç, düzenlenen programda, görevlerinde üstün başarı sağlayan emniyet ve jandarma trafik personeline başarı belgesi verdi, moto kuryelere ise reflektörlü yelek hediye etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Vali Koç, sürücülerin trafik kurallarına uymalarının çok önemli olduğunu belirtti. Yapacakları faaliyetlerle 2030 yılına kadar trafik kazalarında ölüm ve yaralanmaları yüzde 50 azaltmayı hedeflediklerini aktaran Koç, şunları kaydetti:

“İçişleri Bakanlığımızın koordinesinde, bu hedefimizin gerçekleştirilmesi ve trafikte seyir halindeki vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir trafik ortamında yol almaları için çalışmalarımız çok yoğun şekilde devam ediyor. Trafik farkındalığını arttırmak, trafik bilincini, kültürünü yaygınlaştırmak için farklı etkinlikler yapıyoruz. Ülke genelinde olduğu gibi Niğde’de de farklı mottolarla etkinlikler yaptık. Yaptığımız etkinliklerin amacı vatandaşlarımızda bir farkındalık oluşturmaktır. Bugün de burada yaptığımız diğer etkinliklerden farklı olarak ilimizde bulunan motosikletli kuryelerimize reflektörlü yelek dağıttık.”

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Üniversite, Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Tarım İş birliği protokolü imzalandı
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ