01.06.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Toroslar’da yollar yenileniyor

  • Mersin
  • 02 Mayıs 2023
  • Toroslar’da yollar yenileniyor için yorumlar kapalı
  • 30 KEZ OKUNDU
Toroslar’da yollar yenileniyor
Lösev

Son Güncelleme 2 Mayıs 2023 by

Toroslar’da yollar yenileniyor. Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesinin, ‘çevik belediyecilik’ çalışmalarıyla ulaşım ağı daha kaliteli ve konforlu hale geliyor.

 

Bu çerçevede ekipler, ilçe genelindeki farklı noktalarda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını eş zamanlı olarak sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalar çerçevesinde Toroslar, Kurdali, Mithat Toroğlu ve Korucular mahallelerinde asfalt serim, Doruklu Mahallesi’nde kilit parke döşeme çalışması yaptı. Ekipler Arpaçsakarlar, Ayvagediği, Bekiralanı, Çandır, Darısekisi, Gözne, Hamzabeyli, Kerimler, Mevlana, Resul, Soğucak ve Şahinpınarı mahallelerinde de yol açma, genişletme ve düzenleme çalışmaları gerçekleştirdi.

 

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, ilçe genelindeki yolları yenileyerek vatandaşların daha güvenli ve konforlu seyahat etmeleri için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. Yılmaz; “Toroslarımız, hızla büyüyen ve gelişen bir ilçe. Yol yapım çalışmalarımız, merkezde ve yaylalarımızda eş zamanlı olarak devam ediyor. Sorumluluk alanımız olan sokaklarımızda vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemizde tespit ettiğimiz ihtiyaçların yanı sıra hemşehrilerimizin taleplerini dinliyor, imkanlarımız ölçüsünde yerine getiriyoruz. Bu çalışmalarla amacımız, kaliteli ve konforlu ulaşım ağımızı ilçemizin dört bir yanına ulaştırmak” dedi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Örtü altında papaya üretimi denendi, bir fidan 60 kilo ürün verdi
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ