Lösev
23.06.2024 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Tarsus’ta Berdan Parkına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verildi

  • Mersin
  • 04 Mart 2024
  • Tarsus’ta Berdan Parkına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verildi için yorumlar kapalı
  • 106 KEZ OKUNDU
Tarsus’ta Berdan Parkına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verildi

Son Güncelleme 4 Mart 2024 by admin

Mersin’in Tarsus ilçesinde belediyeye ait Berdan Parkında kimliği belirsiz kişi veya kişilerce oyun grubu yakılarak kullanılamaz hale getirildi.

 

Park yetkilileri, 82 Evler Mahallesi’nde bulunan parkta gerçekleşen olayın incelenmek üzere emniyet birimlerine bildirildiğini belirtirken, parkın onarım ve yeniden düzenleme sürecinin en kısa sürede başlatılacağı açıklandı. Yetkililerce, daha önce de kaykay pisti ve dinlenme alanlarına zarar verilen parkta, benzer saldırıların tekrarlanmaması için gerekli önlemlerin alınacağı ifade edildi.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, “Halkımızın hizmetine sunduğumuz parkımız kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yakılarak kullanılmaz hale getirildi. Halkımızın, yaşanan bu gibi durumlarda duyarlı olmalarını rica ediyor, zarar verenleri gören hemşehrilerimin emniyet güçlerine haber vermesini rica ediyoruz. Milli servetimizin heba edilmesini ve parkımıza yapılan bu hareketi kınıyoruz. Parkımız en kısa sürede onarılarak halkımızın hizmetine sunulacaktır” ifadelerini kullandı.

 

 

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Vali Vekili Sarıfakıoğulları: "Mersin'e deprem bölgesinden 180 bin kişi geldi"
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ