03.12.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Uyuşturucuyla Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi, hayırseverler tarafından yaptırılacak

  • Kayseri
  • 25 Aralık 2022
  • Uyuşturucuyla Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi, hayırseverler tarafından yaptırılacak için yorumlar kapalı
  • 121 KEZ OKUNDU

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Uyuşturucu İle Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi yapımı için Kayserili iş insanları ve hayırseverler ile bir araya geldi.

Uyuşturucuyla Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi, hayırseverler tarafından yaptırılacak

Son Güncelleme 25 Aralık 2022 by

Uyuşturucuyla Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi, hayırseverler tarafından yaptırılacak. Kayseri Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, önceki dönem Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Senol Esmer, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, ilçe belediye başkanları ve hayırsever iş insanları katıldı

 

Toplantıda konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Biz daha önceden de söylediğimiz gibi uyuşturucuyla her alanda mücadele etmeye devam edeceğiz. Hiçbir çocuğumuzun heba olmasına müsaade etmeyeceğiz. Uyuşturucu İle Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi de mücadelemizin bir parçası” dedi.

 

Kayserili hayırseverlerin yaptıkları hayırların takdire şayan olduğunu belirten Vali Çiçek, “İlimiz İncesu ilçesinde daha önceden Spor Lisesi olarak kullanılan alan üzerinde yaptırılacak olan Uyuşturucu İle Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi, hayırseverlerimizin katkısıyla yaptırılacaktır. Kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu

 

Vali Çiçek ayrıca, yaptırılacak olan Rehabilitasyon Merkezi’ne Yeşilay Kayseri Şubesi katkı vereceğini, merkezin işletilmesi için ihtiyaç duyulan hizmetlerin Yeşilay tarafından karşılanacağını belirtti.

 

Önceki Dönem Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ise, “Bu toplantıda, hayırseverler şehri Kayseri’de şehrimizin yöneticileri ve hayırsever işadamlarımızla birlikte Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi ve şehrimize kazandırılmasını planladığımız diğer yatırımların planlamasını gerçekleştirdik. Her zaman söylediğimiz gibi; bu şehirde hayır yapılacağı zaman bütün hayırseverlerimiz destekte bulunmak için adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Böylesine güzel insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Allah hayırlarını kabul eylesin” diye konuştu.

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da, Kayseri’nin her yönüyle örnek gösterilen bir kent olduğunu belirtip, hemşerilerinin ‘birlik, beraberlik ve dayanışma konularında’ her zaman örnek bir duruş sergilediğini söyleyerek, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki, Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ve hayırsever iş adamlarımızla bir araya gelerek, Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi ve Kayseri’mize kazandırılmasını planladığımız çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduk” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Kocasinan Belediyesi ağaçlandırma sezonuna hazır
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ