31.05.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Taş mektep, fen lisesi oldu

  • Kayseri
  • 10 Mayıs 2023
  • Taş mektep, fen lisesi oldu için yorumlar kapalı
  • 26 KEZ OKUNDU

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, kendisinin de mezun olduğu “taş mektep” olarak bilinen Kayseri Lisesi’nin fen lisesi olduğunu duyurdu.

Taş mektep, fen lisesi oldu
Lösev

Son Güncelleme 11 Mayıs 2023 by

Taş mektep, fen lisesi oldu. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, kendisinin de mezun olduğu “taş mektep” olarak bilinen Kayseri Lisesi’nin fen lisesi olduğunu duyurdu.

 

Kayseri Lisesi öğrencileri ile bir araya gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, kendisinin de mezun olduğu ve ‘taş mektep’ olarak bilinen Kayseri Lisesi’nin artık Kayseri Fen Lisesi olarak eğitim vereceğini söyledi. Akar, burada yaptığı konuşmada, “Gençlerimize bir müjdemiz var. Her zaman yardımımıza koşan, destek sağlayan çok değerli Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e sizlerin huzurunda şükranlarımı sunuyorum. Bizim Taş Mektebimiz, Kayseri Lisesi, Kayseri Fen Lisesi oldu. Hayırlı uğurlu olsun. Biliyorsunuz 20 yıldan beri nereden nereye geldik. 20 sene önce Talas neredeydi, Kayseri neredeydi, biz neredeydik ve şimdi nereye geldik. Çok şükür büyük mesafeler kaydettik. İster Kayseri olsun, ister Talas olsun, ister tüm Türkiye olsun büyük çalışmalar yapıldı. Burada gerçekten bir hizmet siyaseti var. Devlet, millet için var. Sizler için var. Sizlerin güvenliği, sağlığı, rahatı ve huzuru için var” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Mahmut Faruk Doğan Sağlık-Sen'in genel başkanı oldu
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ