10.06.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Talas’ın çok yönlü sosyal tesis atağı devam ediyor

  • Kayseri
  • 11 Mayıs 2023
  • Talas’ın çok yönlü sosyal tesis atağı devam ediyor için yorumlar kapalı
  • 38 KEZ OKUNDU

Talas Belediyesi’nin kırsal mahallelere yönelik başlattığı sosyal tesis atağı tüm hızıyla sürüyor.

Talas’ın çok yönlü sosyal tesis atağı devam ediyor
Lösev

Son Güncelleme 11 Mayıs 2023 by

Talas’ın çok yönlü sosyal tesis atağı devam ediyor. Talas Belediyesi’nin kırsal mahallelere yönelik başlattığı sosyal tesis atağı tüm hızıyla sürüyor. Daha önce birçok mahalleye sosyal tesis kazandıran Talas Belediyesi, şimdi de Kuruköprü’ye çok amaçlı sosyal tesis yapıyor.

 

Geçtiğimiz dönemde birçok sosyal tesisi ilçe sakinlerinin hizmetine sunan Talas Belediyesi, bir yandan Reşadiye ve Koçcağız sosyal tesislerinin yapımına devam ederken bir yandan da yeni sosyal tesisler için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Bu kapsamda Kuruköprü Mahallesinde inşaatı devam eden 360 metrekare kapalı, 250 metrekare açık alanıyla toplamda 610 metrekarelik çok amaçlı sosyal tesis bölgede önemli bir ihtiyaca cevap vermiş olacak.

 

Çok yönlü tesiste neler var?

 

Diğer sosyal tesislerde olduğu gibi burası da bünyesinde barındırdığı birçok imkanla birden fazla ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmış durumda. 2 katlı olarak yapılan ve içerisinde muhtarlık binasından kafeteryaya, kurs merkezinden toplantı salonuna kadar çeşitli bölümlerin bulunduğu tesiste bir de 52 metrekarelik teras yer alıyor.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Vali Çiçek ve Başkan Yalçın deri tezgahında
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ