06.12.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Stajyer öğrenciler hastanede neşe saçtı

  • Kayseri
  • 28 Aralık 2022
  • Stajyer öğrenciler hastanede neşe saçtı için yorumlar kapalı
  • 80 KEZ OKUNDU

Kayseri Şehir Hastanesi’nde stajyer öğrencilerin oluşturduğu Küçük Kalpler Eğlence Ekibi, palyaço kıyafetleri ile tedavi gören çocukları ziyaret ederek yüzlerini güldürdü.

Stajyer öğrenciler hastanede neşe saçtı

Son Güncelleme 28 Aralık 2022 by

Stajyer öğrenciler hastanede neşe saçtı. Kayseri Şehir Hastanesi’nde stajyer öğrencilerin oluşturduğu Küçük Kalpler Eğlence Ekibi, palyaço kıyafetleri ile tedavi gören çocukları ziyaret ederek yüzlerini güldürdü.

 

Kayseri Şehir Hastanesi’nde staj gören öğrencilerin oluşturduğu Küçük Kalpler Eğlence Ekibi, moral ziyaretlerini sürdürüyor. Belirli aralıklarla palyaço kıyafeti giyerek tedavisi devam eden çocukları ziyaret eden ekip, çocukların yüzünü güldürüyor. Doktorların da eşlik ettiği hastane turunda şarkılar söylenilerek, çocuklara hediyeler veriliyor. Kayseri Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Funda Toprak, bu sayede çocukların korkularını azalttıklarını söyleyerek, etkinliğin devam edeceğini belirtti.

 

Ekibin kurucusu Biyomedikal Teknikeri Besim Gücük ise, “Amacımız hastanenin korkulacak bir yer olmadığını çocuklara hissettirmek. Çocuklar bizi görünce moral buluyorlar. Doktorlarımız, çocukların tedavilerine olumlu katkı sağladığımızı da söyledi. Hastanemize de verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Çocukların aileleri, bunun kendilerine ve çocuklarına sürpriz olduğunu söyleyerek, ekibe teşekkür etti.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Fırıncılar ve Uncular Odası Başkanı Aslan: "Ekmeği 4 TL'den satıyoruz"
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ