04.12.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Mostar’da ‘Katı Atölye’ Çalışması Yapıldı

  • Kayseri
  • 22 Aralık 2022
  • Mostar’da ‘Katı Atölye’ Çalışması Yapıldı için yorumlar kapalı
  • 68 KEZ OKUNDU

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin mesleki eğitim ve kurslarla on binlerce insana dokunan kuruluşu Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.

Mostar’da ‘Katı Atölye’ Çalışması Yapıldı

Son Güncelleme 22 Aralık 2022 by

Mostar’da ‘Katı Atölye’ Çalışması Yapıldı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin mesleki eğitim ve kurslarla on binlerce insana dokunan kuruluşu Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), kardeş şehir Mostar’da, lise öğrencileriyle ‘Kat’ı Atölye’ çalışması gerçekleştirdi.

 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Bosna Hersek’in Mostar şehrinde faaliyet gösteren KAYMEK Mostar ve Mostar Yunus Emre Enstitüsü işbirliğinde kurslar, eğitimler ve çeşitli etkinliklerle kardeş şehir protokolü imzalayan iki şehir ve tarihi bağlarla birbirine bağlı iki ülke arasındaki gönül köprülerini güçlendirmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi KAYMEK, Kayseri’de on binlerce insana ulaşan hizmetleri ile takdir toplarken kardeş şehir Mostar’da da düzenlediği kurs ve eğitimlerle Bosnalılardan yoğun ilgi görüyor. Mostar’da, Mostar Yunus Emre Enstitüsü işbirliği ile KAYMEK Mostar olarak faaliyet gösteren Büyükşehir Belediyesi KAYMEK, Mostar Ekonomi Aşçılık ve Turizm Lisesi’nde eğitim gören öğrencilerle keyifli ve eğlenceli bir ‘kat’ı atölye’ çalışması gerçekleştirdi. Bosnalı öğrenciler sanatla iç içe bir faaliyette öğrenerek eğlenmenin keyfini ve heyecanını yaşadı.

 

Okul müdürü Sabina osi ve öğrenciler etkinlikten dolayı KAYMEK Mostar ve Yunus Emre Enstitüsü’ne teşekkür etti.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Kayseri Kalesi Türk Mutfağına ev sahipliği yapıyor
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ