fbpx
21.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı
Adanada.NET

Kocasinan’da bir günde 23 çift, mutlu yuvaların temelini attı

  • Kayseri
  • 03 Mart 2023
  • Kocasinan’da bir günde 23 çift, mutlu yuvaların temelini attı için yorumlar kapalı
  • 41 KEZ OKUNDU

Kocasinan’da evlilik tarihlerinin özel bir gün olmasını isteyen ve depremden sonra Kahramanmaraş’tan Kayseri’ye yerleşen genç çiftlerinde aralarında olduğu 23 çift, 03.

Kocasinan’da bir günde 23 çift, mutlu yuvaların temelini attı
Lösev

Son Güncelleme 3 Mart 2023 by admin

Kocasinan’da bir günde 23 çift, mutlu yuvaların temelini attı. Kocasinan’da evlilik tarihlerinin özel bir gün olmasını isteyen ve depremden sonra Kahramanmaraş’tan Kayseri’ye yerleşen genç çiftlerinde aralarında olduğu 23 çift, 03.03. 2023 tarihinde hayatlarını birleştirdi. Kocasinan Belediyesi hizmet binası içerisindeki nikah salonunda, her 15 dakikada bir gerçekleşen nikah törenleri, evlenen çiftlere unutulmaz anlar yaşattı.

 

Kocasinan Belediyesi, bir yandan afet bölgelerinde ve Kayseri’ye gelen depremzedelere desteğini sürdürürken bir yandan da rutin belediyecilik faaliyetlerine devam ediyor. 03.03.2023 tarihinde 23 çiftin nikahına ev sahipliği yapan Kocasinan Belediyesi, modern nikah salonuyla genç çiftlere hayatlarının en mutlu anlarında nezih bir ortam sundu. Modern nikah salonunda evlenen çiftler, unutulmaz anlarını ölümsüzleştirmek için aileleriyle birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

Evlilik tarihlerinin özel bir gün olmasını istediklerinden dolayı bu tarihi beklediklerini belirten genç çiftler ise, “Unutulması zor bir tarih olan bu özel günde nikahımızın olması bizlere güzel bir anı oldu. Bu mutlu günümüzde böyle imkanlar sağlayan Kocasinan Belediye Başkanı’mız Sayın Ahmet Çolakbayrakdar’a ve Kocasinan Belediyesine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Polis aranan şahıslara göz açtırmıyor
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ