22.09.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Kayseri Büyükşehir’in deprem bölgesindeki desteği TBB dergisinde geniş yer buldu

  • Kayseri
  • 01 Haziran 2023
  • Kayseri Büyükşehir’in deprem bölgesindeki desteği TBB dergisinde geniş yer buldu için yorumlar kapalı
  • 62 KEZ OKUNDU

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin, Başkan Dr.

Kayseri Büyükşehir’in deprem bölgesindeki desteği TBB dergisinde geniş yer buldu

Son Güncelleme 1 Haziran 2023 by admin

Kayseri Büyükşehir’in deprem bölgesindeki desteği TBB dergisinde geniş yer buldu. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç talimatıyla yüzyılın felaketinin yaşandığı deprem bölgesindeki destekleri, Türkiye Belediyeler Birliği’nin süreli yayını ‘İller & Belediyeler’ dergisinde geniş yer buldu.

 

Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan olan 7.7 ve 7.6 şiddetindeki deprem afetinde, yaşanan yıkımın etkilerinin giderilmesi, depremzede vatandaşların yaralarının sarılması için gerçekleştirdiği yardım ve destekleri ile takdir toplayan Başkan Büyükkılıç yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi’ne TBB’nin dergisinde yer verildi.

 

‘Türkiye, devleti ve milletiyle zorluklara göğüs gerer’ başlığı ile yer buldu

 

Asrın felaketi şeklinde nitelendirilen iki yıkıcı deprem sonrasındaki yardım ve destek konusunda bölgeye ilk ulaşan şehir ve belediyelerden olan Kayseri ve Büyükşehir Belediyesi, TBB’nin süreli yayını ‘İller & Belediyeler’ dergisinde, icraatlarıyla geniş yer buldu. Dergide 4 sayfa ayrılan ve ‘Türkiye, Devleti ve Milletiyle Zorluklara Göğüs Gerer’ başlığı ile yayımlanan bölümde deprem bölgesinde hayata geçirilen hizmetler ile gerçekleştirilen katkılar ile destekler tüm yönüyle anlatıldı.

 

“Birlik ve beraberlik tablosu bizleri yeniden ayağa kaldırdı”

 

Başkan Büyükkılıç’ın birlik ve beraberlik mesajı verdiği TBB dergisinde, “Ülkemiz, 6 Şubat sabahı büyük bir deprem felaketi yaşadı. Dünyada eşi benzeri görülmedik şekilde üst üste yaşanan güçlü depremlerin ve artçıların yol açtığı yıkımlar, tüm Türkiye’yi yasa boğarken, devletimizin ve milletimizin depremin ilk anlarından itibaren ortaya koyduğu birlik ve beraberlik tablosu bizleri yeniden ayağa kaldırdı” ifadelerine yer verildi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Tüp patlaması sonucu hayatını kaybeden şahıs toprağa verildi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ