06.12.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Fuarın renkli esnafı: Senegalli Ebubekir

  • Kayseri
  • 27 Aralık 2022
  • Fuarın renkli esnafı: Senegalli Ebubekir için yorumlar kapalı
  • 94 KEZ OKUNDU

Kayseri’de açılan Yöresel Ürünler Fuarı’nda stant açan Senegalli Ebubekir Sow, 6 bin kilometre uzaklıktaki memleketinden getirdiği ürünleri satarak geçimini sağlıyor.

Fuarın renkli esnafı: Senegalli Ebubekir

Son Güncelleme 27 Aralık 2022 by

Fuarın renkli esnafı: Senegalli Ebubekir. Kayseri’de açılan Yöresel Ürünler Fuarı’nda stant açan Senegalli Ebubekir Sow, 6 bin kilometre uzaklıktaki memleketinden getirdiği ürünleri satarak geçimini sağlıyor.

 

Kayseri’de belirli aralıklarla açılan Yöresel Ürünler Fuarı, farklı yörelere ait lezzetleri tek çatı altında topluyor. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği fuarın en renkli esnafı ise Senegalli 32 yaşındaki Ebubekir Sow. Ankara’da yaşayan ama yurtiçinde açılan yöresel ürün fuarlarına katılan Sow, kendi ülkesinden getirdiği yöresel ürünleri satıyor. Eşiyle beraber açtığı tezgahta vatandaşların da ilgisini çeken Ebubekir Sow, Kayserilileri fuara davet etti.

 

Kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu kaydeden Sow, memleketinden getirdiği ürünlere zam yapmadığını, eski fiyattan sattığını söyledi. Senegal ile Türkiye’nin kardeş olduğunu ve Türk’leri çok sevdiğini kaydeden Sow, fuarlarda satışlarına devam edeceğini belirtti.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Aranan şahıslara eş zamanlı operasyon: 18 gözaltı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ