fbpx
27.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Fanatik Fenerbahçeli, Kayserispor Vakfı’nda başkan oldu

  • Kayseri
  • 08 Mart 2023
  • Fanatik Fenerbahçeli, Kayserispor Vakfı’nda başkan oldu için yorumlar kapalı
  • 12 KEZ OKUNDU

Kayserispor Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın mütevelli heyetine Fenerbahçe taraftarı Abdullah Sezer, başkan seçildi.

Fanatik Fenerbahçeli, Kayserispor Vakfı’nda başkan oldu
Lösev

Son Güncelleme 8 Mart 2023 by admin

Fanatik Fenerbahçeli, Kayserispor Vakfı’nda başkan oldu. ayserispor Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın mütevelli heyetine Fenerbahçe taraftarı Abdullah Sezer, başkan seçildi.

 

Kayserispor Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti’ne sarı lacivertli takıma gönül veren Abdullah Sezer başkan seçildi. Kayserispor yönetim kurulu ve Asbaşkan Tufan Koç’un yeğeni olan Abdullah Sezer, Kayserispor Vakfı Mütevelli heyetinin başkanı seçildi. Abdullah Sezer’in başkanlık koltuğuna oturduğu vakıfta başkan yardımcısı avukat Rıfat Pehlivan oldu. Yönetim Kurulu’nda işadamı Seyit Kırılmaz, Avukat Emir Akpınar ve başkan Abdullah Sezer’in kardeşi Mesut Sezer yer aldı.

 

Kayserispor Vakfı Mütevelli heyetinin başkanı olan Abdullah Sezer’in sosyal medya hesaplarında Fenerbahçe ile ilgili yaptığı paylaşımlar sarı kırmızılı taraftarların da büyük tepkisini çekti.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Sosyal medya verilerini satan 15 kişi gözaltına alındı
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ