fbpx
25.03.2023 - Adanada.NET / Adana Haber, Adana Son Dakika Haberleri , Adana'nın Şehir Portalı

Erkilet Kayserispor Futbol Okulları depremzedelere ücretsiz

  • Kayseri
  • 03 Mart 2023
  • Erkilet Kayserispor Futbol Okulları depremzedelere ücretsiz için yorumlar kapalı
  • 19 KEZ OKUNDU

Erkilet Kayserispor Futbol Okulları, Kayseri’ye gelen depremzede çocukların ücretsiz olarak spor okullarına kayıt yaptırabileceğini açıkladı.

Erkilet Kayserispor Futbol Okulları depremzedelere ücretsiz
Lösev

Son Güncelleme 3 Mart 2023 by admin

Erkilet Kayserispor Futbol Okulları depremzedelere ücretsiz. Erkilet Kayserispor Futbol Okulları, Kayseri’ye gelen depremzede çocukların ücretsiz olarak spor okullarına kayıt yaptırabileceğini açıkladı.

 

Asrın felaketi olarak nitelendirilen yaralarını sarmak için tüm STK’lar ve kulüpler taşın altına elini koyuyor. Bu bağlamda Erkilet’te eğitim veren Kayserispor Futbol Okulları da depremzede çocukların ücretsiz olarak okullarından faydalanıp antrenmanlara çıkabileceğini açıkladı.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Erkilet Kayserispor Okulları Koordinatörü ve Antrenörü İbrahim Sungur, “Deprem Bölgesi’nden Kayseri’ye gelen çocuklarımız istediklerinde gelip bizimle antrenman yapabilir. Hiç ücret talebimiz olmayacak ve onları spor okulumuzda misafir etmekten dolayı onur duyarız” diye konuştu.

 

12 ay boyunca kayıtların devam ettiğini belirten İbrahim Sungur, “Erkilet Bulvarı üzerinde bulunun halı sahada eğitimler sürüyor. Depremzede çocuklar için ücret talebimiz yok. İletişim kurmak isteyenler 0532 7692980 nolu telefondan bana ulaşabilir” dedi.

Diğer Haberler de ilgini çekebilir -->  Jandarma ekipleri satışa hazır 40 adet sikke ele geçirdi
Lösev
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ